program – Sözcü TV

program

Kategori

Trump’ı dinlerken fenalık geçirdi!

ABD Başkanı Donald Trump‘ın uzay programıyla ilgili konuşmasını dinleyen ünlü astronot “Buzz” Aldrin, konuşmayı dinlerken yaptığı mimikler ile sosyal medya içerisinde gündeme oturdu. Aya ayak basan ikinci insan olarak bilinen Aldrin, ayrıca ABD’nin uzay programıyla ilgili kampanyalarda görev alıyor.

2016’nın sinema karnesi

2016’nın sinema karnesi

Geçen hafta 2016 vizyonunda en sevdiğim 5 filmi sıralamıştım sizin için. Bu hafta da 2016’nın en çok izlenen yerli ve yabancı filmlerini ve benim için en kötü yerli ve yabancı filmine bakacağız birlikte…

Kategori

Gelin adayı canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında önceki gün gelin adaylarından Hanife, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Kategori

Ahmet Altan’la Mehmet Altan gözaltına alındı

Bağımsız Gazetecilik Platformu (P24), Ahmet Altan ile Mehmet Altan’ın, birlikte katıldıkları bir televizyon programında kullandığı ifadeler nedeniyle suçlandıklarını duyurdu. Sabah saatlerinde gözaltına alınan Altan kardeşlerin Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirildikleri belirtildi. İşte katıldıkları o program…

Kategori
İlker Başbuğ kimdir?

İlker Başbuğ kimdir?

İlker Başbuğ, Ahmet Hakan’ın CNN Türk’te yayınlanan “Tarafsız Bölge” isimli programına konuk oldu. Genelkurmay Eski Başkanı yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Ergenekon Davası sonrasında 26 ay hapis yatan Başbuğ, “Kuleli Askeri Lisesi benim de mezun olduğum okul. Lütfen rica ediyorum eğitim kurumu olarak devam etsin. Otel yapılmasın” dedi.

Kategori
Sakar illüzyonist ünlü sunucuyu yaraladı

Sakar illüzyonist ünlü sunucuyu yaraladı

Televizyon seyiricisi, meşhur illüzyonistlerin programlardaki gösterilerine alışkın… Ancak az sonra izleyeceğiniz görüntüler, sizi dehşete düşürecek. Polonya’nın ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasında yarı finale kalan bir yarışmacı, küçük bir numara yapayım derken, sabah programı sunucusu Marzena Rogalska’nın elini haşat etti!

Kategori
Milyonların önünde cinsel ilişkiye girdiler!

Milyonların önünde cinsel ilişkiye girdiler!

İngiltere’de Love Island adlı reality şov, eleştiri oklarının hedefinde… Programı yayınlanan ITV kanalı, cinsel ilişkiye giren yarışmacıların görüntülerini alenen verdiği için büyük tepki çekti.

Kategori
Kanal 7 stüdyosuna mezar kuruldu

Kanal 7 stüdyosuna mezar kuruldu

Kanal 7’de Ramazan boyunca yayınlanan Necmettin Nursaçan ile İftar Saati programında stüdyoya mezar kuruldu. Programa gelen seyirciler stüdyoda bir mezar görünce ne olduğunu anlayamadı. Programın sunucusu yayının başında mezarın kabir hayatını anlatmak için kurduklarını ifade etti.

Kategori
Siyahi talibinin görünüşünden korkup reddeden gelin adayı

İzdivaç’ta siyahi talibini reddeden gelin adayı

Aslen Senegal’li olan ve Ordu’da yaşayan Mustafa, Esra Erol’un İzdivaç programında İlhame’ye talip oldu. Senegal asıllı talibini İlhame, ”Türkle evlenmek istiyorum” diyerek reddetti. Stüdyo Mustafa’ya destek çıktı ve programa devam etmesini istediler… O anlar…

Kategori
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı

Kim Milyoner Olmak İster’e damga vuran yarışmacı

Kim Milyoner Olmak İster’in dün yayınlanan bölümüne Turizm işiyle uğraşan Bora Ali Yazkan katıldı. Yarışmadan 60 bin TL’lik soruda 2 jokeri olmasına rağmen çekilen Kara, 30 bin TL’lik ödülle ayrıldı. Program ise günün en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Kategori
Kazadan önce böyle konuşmuştu

Kazadan önce böyle konuşmuştu

Kemal Doğulu’nun sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Çağla Şıkel, Doğulu’nun hayati tehlikesinin olmadığını söyledi. Doğulu’nun kazadan bir gece önce konuk olduğu Mesut Yar’ın programındaki sözleri kafaları karıştırdı.

Kategori
Müge Anlı: Mültecilere can yeleği takmayı unutmayın

Müge Anlı: Mültecilere can yeleği takmayı unutmayın

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan insan kaçakçısına Anlı mültecilere can yeleği takmayı unutmayın uyarısı yaptı.

Kategori
Müge Anlı patladı: Ana avrat küfredin

Müge Anlı patladı: Ana avrat küfredin

Müge Anlı programında telefon dolandırıcıları tarafından 50 bin TL’si çalınan Hanife Paçacı’yı konuk etti. Hanife hanımın anlattıkları karşısında şaşkına dönen Müge Anlı telefon dolandırıcılığının artması sebebiyle yetkililere seslendi. Tüm uyarılara rağmen dolandırıcıların aynı yöntemlerle vatandaşları dolandırmasına sinirlenen Anlı “Sizi kimse arayıp para istemez. Benden size izin ana avrat küfredin.” dedi.

Kategori
Omurluk ask sosyal medyayi salladi

Ömürlük aşk sosyal medyayı salladı

Programa konu olan dedenin vefat eden eşi ile ilgili söylediği; ‘Nikahımızı ruhlar aleminde kıymışlar orada Haticem’i bana vermişler 51 yıl sınır vermişler günü gelince gitti Haticem. Mevsimimiz bahar değil güz idi Haticem bir esmecik kız idi. idek kargaşandı boy nergis idi. Beni öksüz koydu gitti Haticem. dünyadan göçeli 1918 gün oldu bugün, Nasılda saymam, Nasılda saymam sayılmayacak bir Hatice değil ki….’ şeklindeki sözler milyonların yüreğine dokundu.

Kategori
Beyaz'dan Rafet El Roman ve Yusuf Guney'e supriz video

Beyaz’dan Rafet El Roman ve Yusuf Güney’e süpriz video

Cuma geceleri Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show’da Beyaz, Rafet El Roman ve Yusuf Güney’e sürpriz bir video hazırlayarak herkesi kahkahaya boğdu.

Kategori
"Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum"

“Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum”

Esra Erol’la izdivaç programında programa katılan damat ve gelin adayları arasında yer alan Fırat Bey ve Yağmur Hanım program yapımcılarından habersiz dışarda buluştukları tespit edilmiş bunu öğren Esra Erol canlı yayında bu olayın kahramanlarının artık yayında olmadığını açıkladı. Diğer adaylarada dışarıda görüşürseniz programdan gönderilirsiniz diyerek gözdağı verdi.

Kategori

Songül Karlı’nın programı böyle bitti!

Tv8’de yayınlanan Songül Karlı ile Evlilik Yolunda beklenilen ilgiyi görmedi. Reytinglerde ilk 100’e bile giremeyen Karlı, bugün programının bittiğini duyurdu. Karlı, programının yayından kalkmasının sebebini söyle açıkladı;  “Evlilik programları artık amacı dışına çıktı”

Kategori
Ekranda duygusal anlar

Ekranda duygusal anlar

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Sen Olsaydın Ne Yapardın’ adlı TV programında duygusal anlar yaşandı. Bu hafta yayınlanan bölümde program gereği, işitme zorluğu çeken bir çocuk çalışana yaşça daha büyük bir garson kötü davranıyor. Bu sırada gizli kamera ile hiçbir şeyden haberi olmayan kafe müşterilerinin tepkisi kaydediliyor. Programda küçük çocuğun durumuna üzülen bir müşterinin gözyaşları ise ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

Kategori
Canan Karatay canlı yayında sunucuyu azarladı

Canan Karatay canlı yayında sunucuyu azarladı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Benden Söylemesi programına konuk olan Canan Karatay, sunucu Merve Yıldırım sözünü kesince çok kızdı.

Kategori
Direk dansı yapmaya kalkınca..

Direk dansı yapmaya kalkınca..

Bir televizyon programına katılan konuk, canlı yayında direk dansı yapmaya kalkınca kafasının üzerine düşünce neye uğradığını şaşırdı. O anlar kameralara böyle yansıdı.

Kategori
Damat adayının feryadı: Ben ne zaman evleneceğim ya!

Damat adayının feryadı: Ben ne zaman evleneceğim ya!

Star TV ekranlarında Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel ‘in bugünkü bölümünde damat adayı Mustafa talip olduğu gelin adayı ile arası bozulunca ‘ Ben ne zaman evleneceğim!’ diye bağırarak isyan etti.