pokemon go – Sözcü TV

pokemon go

Kategori

Pokemon avlarken soyguncuya av oldu

Canlı yayında Pokemon avlarken soyguncuya av oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelen ilginç olayda, New York’taki Central Park’ta, Pokemon Go oynarken canlı yayın yapan bir genç, arkasından yaklaşan bir kişinin saldırısına uğruyor. Şahsın telefonu çalan saldırgan, olay yerinden koşarak kaçarken, canlı yayını izleyenler de yaptıkları yorumlarla şaşkınlıklarını dile getiriyor. Bir süre sonra yayını kesen saldırgan kayıplara karışıyor.

Kategori

Pokemon avlarken polis helikopterine yakalanan adam

Pokemon GO çılgınlığı devam ederken ilginç görüntüler de gelmeye devam ediyor. Burada izleyeceğimiz görüntüler Kanada’dan. Bir adam gecenin bir yarısı aracıyla yolda alakasız hareketler yapınca polis helikopterinin dikkatini çekmiş ve izlemeye alındı, sebebi ise daha sonra yanına gelen polis memurunun sorgusu ile ortaya çıktı.

Kategori

Chicago’da yüzlerce insan Pokemon şarkısı söyledi

Pokemon GO çılgınlığı tüm hızıyla devam ederken, Chicago’da toplanan yüzlerce insan tek bir ağızdan Pokemon’un tema müziğini böyle seslendirdi.

Kategori

Gazeteciyi Pokemon Go oynarken yakaladı

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, dünkü basın toplantısı sırasında bir gazeteciyi, son günlerin popüler oyunu Pokemon Go oynarken yakaladı. O ilginç anlar kameralara böyle yansıdı.

Kategori

Pokemon GO İdmanda

Sanal dünyayı gerçek dünyayla buluşturan “Pokemon GO” çılgınlığı, Avustralya, Yeni Zelanda ve ABD’den sonra Türkiye’de de hızla yayılıyor. Hemen heryerde oynanan oyun idman sahalarına kadar uzandı.

Kategori

Pokemon çılgınlığı Meclis’te!

Her yerde karşımıza çıkan Pokemon’lar Meclis bahçesinde de bulundu. Haber Türk muhabiri eline bir telefon alarak TBMM’de pokemon avına çıktı.

Kategori
Pokemon Go tutkusu şarkı yazdırdı

Pokemon Go tutkusu şarkı yazdırdı

Avustralya, Yeni Zellanda ve ABD’den sonra Türkiye’yi de saran Pokemon Go çılgınlığına katılan Samsunlu gençler, oyun için şarkı uyarladı ve klip çekti.

Kategori
Pokemon GO oynarken göle düştü

Pokemon GO oynarken göle düştü

Pokemon Go zayiatları devam ediyor; bu sefer de bir kullanıcı, pokemon yakalayamaya çalışırken göle düştü.

Kategori
Pokemon ararken canlı yayınadalan kadın

Pokemon ararken canlı yayına dalan kadın

Amerikada bir televizyon kanalının hava durumu bülteni sırasında sunucuyu şaşırtan bir olay yaşandı. Bir kadın akıllı telefonuyla Pokemon Go oyununu oynarken canlı yayına aldırış etmeden stüdyoya daldı.

Kategori

Pokemon Go tanıtım videosu

2016’da iPhone ve Android platformları için çıkacak Pokemon Go adlı oyun gerçek hayatla sanal dünyanı buluşturacak. Pokemon hayranları gerçek hayatta bir yerden geçerken yakınlarında bir pokemon olduğu bilgisini alacak ve oyunun sanal gerçeklik sistemi ile Pokemon’u yakalayabilecekler.