Pokemon – Sözcü TV

Pokemon

Kategori

Pokemon avlarken soyguncuya av oldu

Canlı yayında Pokemon avlarken soyguncuya av oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelen ilginç olayda, New York’taki Central Park’ta, Pokemon Go oynarken canlı yayın yapan bir genç, arkasından yaklaşan bir kişinin saldırısına uğruyor. Şahsın telefonu çalan saldırgan, olay yerinden koşarak kaçarken, canlı yayını izleyenler de yaptıkları yorumlarla şaşkınlıklarını dile getiriyor. Bir süre sonra yayını kesen saldırgan kayıplara karışıyor.

Kategori

Chicago’da yüzlerce insan Pokemon şarkısı söyledi

Pokemon GO çılgınlığı tüm hızıyla devam ederken, Chicago’da toplanan yüzlerce insan tek bir ağızdan Pokemon’un tema müziğini böyle seslendirdi.

Kategori

Pokemon çılgınlığı Meclis’te!

Her yerde karşımıza çıkan Pokemon’lar Meclis bahçesinde de bulundu. Haber Türk muhabiri eline bir telefon alarak TBMM’de pokemon avına çıktı.

Kategori
Pokemon GO oynarken göle düştü

Pokemon GO oynarken göle düştü

Pokemon Go zayiatları devam ediyor; bu sefer de bir kullanıcı, pokemon yakalayamaya çalışırken göle düştü.

Kategori
Pokemon GO’da Pokemon yakalamak için drone kullandılar!

Pokemon GO’da Pokemon yakalamak için drone kullandılar!

Konforundan ödün vermek istemeyen bir teknoloji meraklısı, koltuklarından kalkmadan Pokemon yakalamasını mümkün kılacak bir çözüm geliştirdi. Android telefonunu bir DJI drone’una bağlayan oyuncu, telefon ekranını da AirDroid isimli bir programla dizüstü bilgisayarına yansıttı.