Pişt – Sözcü TV

Pişt

Kategori

Brian Fırtınası pilotlara zoru yaşattı

Brian Fırtınası’nın etkili olduğu İngiltere, Birmingham’da havalimanında çekilen görüntüler sosyal medyanın gündemine geldi. 21 Ekim tarihinde çekilen görüntülerde fırtınaya karşı pilotların piste iniş mücadelesi yer alıyor. Görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kazadan kıl payı kurtulmak!

Motor yarışları ilginç görüntülere sahne olabiliyor. Yine bir yarış esnasında motorunun hakimiyetini kaybeden sürücü bir anda kendini yerde buluyor fakat işlen ilginçleşiyor.

motorunun hakimiyetini kaybetmek istemeyen sürücü dizlerinin üzerinde durumu kurtararak motorunu sürmeye devam ediyor.

Kategori

Dünyanın en zorlu yarış pistinden yola

Motorsporları teknolojisinin en üst seviyede entegre edildiği yeni Mercedes-AMG GT R, sürücüsüne yarış pisti deneyimi yaşatıyor. Ön aksın arkasında konumlandırılan 585 bg. gücündeki V8 silindirli çift turbo beslemeli motor, gelişmiş yürüyen aksam, yeni aerodinamik unsurlar ve zekice uygulanan hafif yapı prensibi son derece dinamik sürüş özelliklerini beraberinde getiriyor. Mercedes-AMG GT R siparişleri Türkiye’de 1 milyon 455 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla, Avrupa ile aynı zamanda, Kasım sonu itibariyle verilebiliyor. Sipariş edilen araçlar Mayıs 2017 itibariyle sahiplerine teslim edilebilecek.

Kategori

Uçağı indirdiği yeri görünce şok olacaksınız

Sadece filmlerde gördüğümüz uçağı yola, ormana, ağaçların arasına indirme sahnesi gerçek oldu. Tek motorlu küçük uçağı ağaçların arasından araziye indirmeyi başaran pilot böyle görüntülendi.

Kategori

Moto2 yarışlarında korkunç kaza!

Bugün gerçekleşen Moto2 yarışlarıda büyük bir kaza gerçekleşti. Kazada patlamalar da gerçekleşirken olayı görenler gözlerine inanamadı.
Kategori

Pistte yabancı madde gören pilot uyardı!

Atatürk Havalimanı’nın yoğun trafiği içerisinde pilotlar uçuş güvenliğinin sağlanması için azami dikkat gösteriyor. Bugün inişte olan bir uçağın pilotu pist üzerinde gördüğü cismi anında Hava Trafik Kontrol Kulesi’ne rapor etti.

Kategori

Arjantin’de uçağın inişi esnasında yürekler ağza geldi

Arjantin’in en güney ucundaki rüzgarlarıyla ünlü Ushuaia’da bir uçağın inişi esnasında yürekler ağza geldi. Aşırı rüzgar nedeniyle dengesi bozularak, yan yan piste inişe Airbus A340’un pilotu, tüm olumsuz hava koşullarına rağmen uçağı ustalıkla  piste indirmeyi başardı.

Kategori

Eğlence parkında korkutan yangın

Tayvan’ın başkenti Taipei’de bulunan su parkında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İlk gelen bilgilere göre en az 200 kişi yaralandı.AP haber ajansının itfaiye departamanına dayandırdığı bilgilere göre bin kişinin katıldığı bir partinin yakınlarında bir patlama meydana geldi.

Kategori

Böyle kalkış görülmedi

Havacılık fuarında becerilerini gösteren firmalardan Boeing, 787 Dreamliner yolcu uçağını neredeyse dikey olarak havalandırarak teknolojisini sergiledi.

Kategori

Pişt Filminin Fragmanı

29 mayıs ayında vizyona girecek olan ‘Pişt’ filminde, Depresyon nedeni ile kliniğe yatan 3 genç, acil tedavi için alternatif yöntemler uygulayan Hidayet Hanım’a emanet edilirler… Hidayet Hanım 3 genci Ada’da bir konağa yerleştirir… Amacı, onları geçmiş korkularıyla yüzleştirerek iyileştirmektir. Bunun için adadaki köylülerle, gençleri korkutmak üzere türlü olaylar planlarlar. Ancak, bilmedikleri bir şey vardır ki o da konakta gerçekten de bir “Peri”nin yaşıyor olmasıdır.

Kategori

Böyle faul daha önce görülmedi!

Almanya Kupası’nda Bayern Münih’in Bayer Leverkusen’i penaltılar sonrası elediği maçta Thiago Alcantara’nın Bayer forveti Stefan Kiessling’e yaptığı hareket futboldan çok kung fu stilini yansıttı. İşte o anlar.