patlama anı – Sözcü TV

patlama anı

Kategori

Patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı

İstanbul Vodafone Arena stadyumunun yakınlarında meydana gelen patlama İstanbul Üsküdar’da ve stadın çevresinde böyle görüntülendi.

Kategori

İşte İstanbul’daki patlama anı

İstanbul Vodafone Arena stadyumunun yakınlarında patlama meydana geldi. Bölgeye ambulans ve itfaiye sevk edildi. Kısa süre önce İstanbul’un birçok semtinden duyulan bir patlama sesi duyuldu. Patlama anı ise birkaç gencin gitar çalarken kendilerini görüntüledikleri amatör kameraya böyle yansıdı. Görüntülerin ardından gelen ikinci patlama sesi ise panik yapmalarına neden oldu. İşte o anlar…

Kategori

Canlı yayında patlama anı!

Vodafone Arena’da meydana gelen patlama, Beşiktaş – Bursaspor maçı sonrası yayın yapanlar paniğe sevk etti. Vodafone Arena’da Bülent Ülgen ve Ali Cansun’un yayınında patlama sonrası böyle tepki verildi.

Kategori

Ankara’daki 2 canlı bombanın patlama anı kamerada

Ankara’da polisin ‘teslim ol’ çağrısı üzerine kendini patlatan canlı bombaları patlama görüntüleri ortaya çıktı. Sabah saatlerinde Ankara’da, Haymana yolu civarında bombalı araçla eylem hazırlığındaki iki terörist, düzenlenen operasyonda polisin “teslim ol” çağrısı üzerine kendilerini patlattı. 2 teröristin kendilerini patlatma anı görüntüsüne Doğan Haber Ajansı ulaştı.

Kategori

Yenibosna’daki patlama anı kamerada

Yenibosna’da dün gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde bombalı motosikletin patlatılma anı yer alıyor. Patlamayla birlikte alev topunun yükseldiği görülürken çevredekiler de panik ile kaçışıyor.

Kategori

Havalimanındaki patlamanın yeni görüntüleri

Atatürk Havalimanı’nda patlatma anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde koşuşturmaların ardından patlama olduğu görülüyor.

Kategori

İşte teröristin vurulma anı!

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda dış hatlar terminalinde art arda 3 patlama meydana geldi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yaptığı açıklamada, 10 şehidin ve 20 yaralının olduğunu söyledi. İstanbul Valisi Vasip Şahin ise yaptığı açıklamada 28 kişinin öldüğünü, 60 kişinin de yaralandığını söyledi. Havalimanından gelen görüntülerde ise bir polis memurunun canlı bombayı vurduğu an çok net şekilde görülüyor.

Kategori

İşte patlamanın hemen ardından yaşananlar!

İstanbul Atatürk Havalimanından şok son dakika haberi: Dış hatlar terminalinde art arda 3 patlama meydana geldi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yaptığı açıklamada, 10 şehidin ve 20 yaralının olduğunu söyledi. İstanbul Valisi Vasip Şahin ise yaptığı açıklamada 28 kişinin öldüğünü, 60 kişinin de yaralandığını söyledi. Patlamanın ardından yaşananlar böyle görüntülendi.

Kategori

Havalimanındaki patlama anı güvenlik kamerasında!

İstanbul Atatürk Havalimanından şok son dakika haberi: Dış hatlar terminalinde art arda 3 patlama meydana geldi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yaptığı açıklamada, 10 şehidin ve 20 yaralının olduğunu söyledi. İstanbul Valisi Vasip Şahin ise yaptığı açıklamada 28 kişinin öldüğünü, 60 kişinin de yaralandığını söyledi Patlama anı güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

Kategori

Patlama güvenlik kamerasında!

Vezneciler’de polis otobüsüne yönelik bombalı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda ilk belirlemelere göre altı polis şehit oldu, beş kişi de hayatını kaybetti. Patlama esnasında bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde bilgisayar başında çalışan bir vatandaş camların kırıldığını farkedince masasından kalkıyor ve hasarın olduğu yere doğru gidiyor.

Kategori
Karpuzun icine havai fisek konulursa...

Karpuzun içine havai fişek konulursa…

Karpuzun içine açtıkları alana havai fişek yerleştirip patlattılar. Karpuzun ağır çekim patlama anı kameralara böyle yansıdı.

Kategori

Askeri araca yönelik saldırıyı böyle gerçekleştirdiler

İki teröristin Kırkağaç ilçesinde bombayı yol kenarına sakladıktan sonra yaklaşık 200 metre ileride çalılar arasına gizlendikleri, askeri aracın geçişi sırasında da bombayı patlattıkları bu anları da cep telefonuyla kayda aldıkları ortaya çıktı.

Kategori

Saniye saniye Diyarbakır’daki saldırı anı

PKK’lı teröristler Diyarbakır’da polis servis aracının geçişi sırasında yol kenarına park ettikleri bomba yüklü aracı uzaktan kumandayla infilak ettirmişti. Hain saldırıda 7 polis şehit olurken araçtaki diğer 13 polis ile çevredeki 14 vatandaş yaralanmıştı. Bu hain saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde bir özel güvenlik görevlisi ile 2 işyeri çalışanı toplam 3 kişi yola doğru bakıyor. Birkaç sivil araç ve iki zırhlı aracın geçişinin ardından servis aracının geçtiği sırada şiddetli bir patlama oluyor.  Patlamadan güvenlik kamerasının bulunduğu işyerinin de etkilendiği görülüyor.

Kategori

Bombayı patlatmak için midibüsün geçmesini beklemişler!

Diyarbakır’da 7 polisin şehit edildiği aralarında sivillerin de bulunduğu 27 kişinin yaralandığı bombalı saldırı anı kameralara saniye saniye yansıdı.

Kategori

İşte Brüksel’deki patlama anı!

Brüksel Havalimanı’nda nedeni henüz belirlenemeyen iki patlama meydana geldi. Görgü tanıklarına göre patlamalarda yaralananlar oldu. Havalimanı hava trafiğine kapatılırken, havalimanına giden demiryolu trafiği de durduruldu.

Kategori

Patlama sonrası yaralılar hastaneye böyle kaldırıldı

Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi’nde bir patlama meydana geldi. Olay yerinden İlk gelen bilgilere göre, saldırıyı bir canlı bombanın gerçekleştirdiği öğrenildi. Patlama sonrası yaralılar hastaneye böyle kaldırıldı.

Kategori

Ankara’daki patlama anı güvenlik kamerasında!

Ankara Kızılay’da patlama meydana geldi. Patlama, kentin en işlek bölgelerinden olan Güvenpark civarında oldu.O anlar güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

Kategori

İşte Ankara’daki patlama anı!

Başkent’te akşam saatlerinde gerçekleşen bombalı saldırıya ilişkin görüntüler MOBESE kameralarına yansıdı. Görüntülerde bir aracın geçişinin ardından infilak etmesi sonrası oluşan alev topu gözüküyor.

Kategori

Ankara’daki terör saldırısından hemen sonrasında yaşananlar

Ankara’daki terör saldırısından hemen sonrasında yaşananlar amatör çekimle böyle kaydedildi. Patlamanın hemen ardından vatandaşların olay yerinden panikle uzaklaşması görünüyor.

Kategori

Cakarta’da çatışma ve patlamalar: En az 6 ölü

Endonezya’nın başkenti Cakarta’da meydana gelen bir dizi patlama ve çatışmada en az 6 kişi hayatını kaybetti. Yerel TVOne kanalı, 3 patlamanın Türkiye ve Pakistan büyükelçilikleri yakınlarında gerçekleştiğini duyurdu.

Kategori

Görgü tanığı patlamayı anlattı!

Sultanahmet Meydanı’ndaki patlama yerinde polisin incelemeleri sürüyor. Yaralılar çevre hastanelere kaldırıldı. Bir görgü tanığı, patlama yerinde 10’un üzerinde yaralı olduğunu söyledi. Şahıs, “Bir anda patlama sesi geldi. Yerde insanlar vardı. Tam olarak bilemiyorum ama 10’un üzerinde yaralı vardı. Turist grubu olduğunu tahmin ediyorum.” ifadelerini kullandı.