Paris Hilton – Sözcü TV

Paris Hilton

Kategori
kahvalti

Paris Hilton Türk kahvaltısına hayran kaldı

Bir etkinliğe katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelen Paris Hilton, kaldığı otelde odasına servis edilen Türk kahvaltısına hayran kaldı. Ünlü isim, kahvaltının videosunu sosyal medya hesabından yayınladı.

Kategori
cover-fotosu

Ünlülerden bomba seks itirafları!

Ünlülerin renkli dünyası her geçen gün bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Fazla göz önünde olmalarından dolayı artık özel hayatlarını yatak odalarına kadar takip etmeye başladık. İşte ünlülerden bomba gibi seks itirafları!

Kategori
123123

Dünyanın konuştuğu festival: Burning Man 2016

Dünyanın sayılı festivalleri arasında gösterilen ve ünlüsünden ünsüzüne, gencinden yaşlısına herkesi ağırlayan Burning Man 2016, şovlarıyla, görsel şölenleriyle ve katılanlarla yıla damgasını şimdiden vurdu. İşte Burning Man 2016’nın eğlence dolu özeti.

Kategori
tasarim

Türk tasarımcının ‘hilal’i Jlo’nun sahnesinde

Hollywood’un ünlü isimleri için yaptığı özel tasarımlarla tanınan Şafak Çak, 2012 yılında, Jennifer Lopez’in İstanbul ziyareti sırasında, Lopez’e sürpriz yaparak 100 bin dolarlık bir yatak hediye etmişti. Bu yatağa bayılan Lopez, daha sonra mükemmel sahne şovlarında da Çak’ın tasarımlarını kullanmaya başladı.Paris Hilton,Kelly Rowland, Jay-Z,Jessica Alba gibi isimlere yaptığı tasarımlarla Hollywood’da önemli işlere imza atan mekan tasarımcısı Şafak Çak, “Dance Again” dünya turnesi kapsamında İstanbul’a gelen ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’e 100 bin dolarlık yatak hediye etmişti.

Kategori
GHHGGJGH

Paris Hilton’a “uçak düşüyor” şakası yapılırsa…

Dubai’de bir otel açılısına katılan Paris Hilton’a, ‘Kontrol Ramez’de’ adlı şaka programını yapan Mısırlı oyuncu Ramez Galal tarafından akıl almaz bir şaka yapıldı.