Özlem – Sözcü TV

Özlem

Kategori
ataturk

10 Kasım Belgeseli: ‘Atatürk vatandır bölünmez!’

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79. yıl dönümünde Türk milletine akıl, bilim ve çağdaşlığı miras olarak bıraktı. Hayatının son günlerinde dahi son enerjisini ülkesi için veren Atatürk 57 yıllık yaşamına sayısız zafer sığdırdı.

Kategori
koro8800

Kayıplarına duydukları özlemi sanata dönüştürdüler

Yakınları kayıp olan kişilerin oluşturdukları ‘Kayıp İnsanlar Korosu” hakkında kısa belgesel çekildi. Çekim içerisinde koronun müzikal deneyimi ve bu zamana kadar yaptıkları da ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Kategori
oz22

İşte özlemin en saf ve çocuk hali

5 yaşındaki Eli ve arkadaşı bir yıldan fazla süre ayrı kaldıktan sonra havaalanında bagaj bekledikleri vakitte birbirleriyle karşılaştılar. O anlar anneleri tarafından telefonla kaydedildi. İşte o sevgi dolu anlar…

Kategori
Üç yıldır görmediği oğlunu bir anda karşısında görünce..

Üç yıldır görmediği oğlunu bir anda karşısında görünce..

Üç yıldır oğlundan uzak olan anne, evinin salonuna girdiği anda karşısında oğlunu görünce gözyaşlarını tutamadı. Annenin bu duygusal anını sosyal medyada paylaşınca bir çok olumlu tepki aldı.

Kategori
ebrud

Ebru Gündeş’ten şoke eden Dersim gafı!

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Özlem isimli yarışmacı Kazım Koyuncu’nun ‘Koyverdin Gittin Beni’ şarkısını seslendirdi. Yarışmacıyı grubunda görmek isteyen Karadenizli Murat Boz, Özlem’in memleketini sordu ve ‘Dersim’ cevabı aldı. Bunun üzerine Ebru Gündeş’in Dersimli yarışmacıya; ‘Herkes Karadenizlilere olan hayranlığımı bilir. Bir Karadenizli yarışmacı ile çalışmayı çok isterim.’ demesi üzerine izleyenler şoke oldu.