oyun – Sayfa 4 – Sözcü TV

oyun

Kategori

Bebeğin ölüm oyunu yürekleri ağza getirdi!

Rusya’da apartmanın 8’inci katında, camı açık pencere kenarında tek başına oynayan çocuğun, internete düşen görüntüsü yürekleri ağızlar getirdi. Apartmanının karşı komşuları tarafından çekilen söz konusu görüntünün internete düşmesi, ülkede günün konusu oldu.

Kategori

Pokemon Go tanıtım videosu

2016’da iPhone ve Android platformları için çıkacak Pokemon Go adlı oyun gerçek hayatla sanal dünyanı buluşturacak. Pokemon hayranları gerçek hayatta bir yerden geçerken yakınlarında bir pokemon olduğu bilgisini alacak ve oyunun sanal gerçeklik sistemi ile Pokemon’u yakalayabilecekler.

Kategori

Gerçek hayatta Mario Skate!

Konsol oyunu Mario Skate’i gerçek hayata uyarlayan adam, Luigi kılığına girerek oldukça başarılı bir oyun sergilemiş. İşte gerçek hayatta Mario Skate…
Kategori

Bilgisayar oyununda kamera açık kalırsa

Evde internet üzerinden oyun yayını yapan çocuk annesinin odasına girmesiyle sinirlenir. Annesinin uyarılarına karşı çıkan çocuk sonunda annesinden dayak yer. Bu görüntüler internette en çok izlenenler arasına girdi.

Kategori

Kemençeyi duydu ağlamayı bırakıp horon tepti

Otomobil içinde ağlarken kemençe sesi duyup horon çekmeye başlayan minik kız, internetin yeni fenomeni haline geldi. Kısa sürede oldukça fazla tıklanan videosuyla büyük ilgi topladı.

Kategori

İşçilerin bu oyunu herkesi güldürdü

Giresun’da işçilerin kendi aralarında oynadıkları oyunu kameraya çekmeleri ve bunu internette paylaşmaları sonucu hızla yayılan eğlenceli video, İngiliz ve Amerikalı video sitelerinde yayınlandı ve büyük ilgi gördü.

Kategori

Yengeçle oyun oynarken bir anda…

Hindistan’ın Goa eyaletinde kumsalda bulduğu yengeçle oynamayı fazla ileri götüren gencin başına işte bunlar geldi. Risk alma işini ileri noktaya kadar götüren genç, dilini eline aldığı yengecin kıskaçlarına uzatarak “hangimiz önce davranacak” oyunu oynadı. Uzun bir süre hiç hareket etmeyerek rakibinin “gevşemesini” bekleyen yengeç, bir anda harekete geçti ve bir göz kırpmasından bile kısa bir anda gencin dilini kapıverdi. İşte o anlar gencin arkadaşları tarafından böyle görüntülendi.
Kategori

GTA 5 artık Türkçe

Sunduğu Oyun deneyimi ile bizi kendine bağlayan GTA 5, daha önceden ana ve bazı yan görevler kapsamında Türkçe yama ile sunulmuştu.Bu yamayı bizlere sunan GTATurk ekibi ise, oyunun eksik kalan kısımlarını da bu yamaya dahil etmek adına çalışmalarına devam etmişti. Bu çalışmalar sonuç olarak meyvesini verdi ve artık bizde %100 Türkçe yama özelliği ile GTA 5’imize kavuştuk. Oyunun sadece Hikaye Modu’ndaki görevler değil, Online modu, DLC’leri ve oyunun içinde bulunup, bir parçası olan her şey tamamen Türkçe olarak sunulmuş durumda.

Kategori

Bebeklerin en sakar anları

Küçük yaşlarda denge hakimiyetini öğrenemeyen çocukların, oyun oynarken yaptığı hareketler kameraya çekilince bu ilginç görüntüler ortaya çıkıyor…

Kategori

Minik köpeğin yeni oyun arkadaşı

Bulduğu yengeç ile oyun oynamaya çalışan köpek yavrusu yengecin ilgisini böyle çekmeye çalıştı. İşte o sevimli köpeğin yeni oyun arkadaşı..
Kategori

Çocuklar tatil yaparsa

Yaz tatillerini çok seven çocukların tatilde oynarken başlarına gelen komik kazalar kameraya böyle yansıdı. İşte o çocukların komik kazaları…

Kategori

Bebekler köpek severse…

Bebeklerin minik köpeklere olan sevgisi ve onlarla kahkaha atarak oynaması izleyenleri güldürdü. İşte o birbirinden renkli görüntüler.

Kategori

Assassin’s Creed Syndicate Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Assassin’s Creed Syndicate oyunu tanıtıldı. Assassin’s Creed Syndicate’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyunu tanıtıldı. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Mass Effect Andromeda Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Mass Effect Andromeda oyunu tanıtıldı. Mass Effect Andromeda’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Need for Speed Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Need for Speed oyunu tanıtıldı. Need for Speed’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Final Fantasy 7 Remake Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Final Fantasy 7 Remake oyunu tanıtıldı. Final Fantasy 7 Remake’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Rise of The Tomb Raider Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Rise of The Tomb Raider oyunu tanıtıldı. Rise of The Tomb Raider’ın E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Dark Souls 3 Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Dark Souls 3 oyunu tanıtıldı. Dark Souls 3’ün E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Konseyde çıkan ilk isim belli oldu!

Survivor All Star’ın 14 Haziran akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde, yarışmacıların oylamaları sonucunda ilk eleme adayı belli oldu.

Kategori

Serenay hüngür hüngür ağladı

Survivor Allstar’da sembol oyunun şampiyonu Turabi oldu. Serenay ile sembol için mücadele eden Turabi, Kıbrıs’a gitmeyi garantiledi. Oyunu kaybeden Serenay gözyaşlarına boğuldu.