oyun – Sayfa 3 – Sözcü TV

oyun

Kategori

Şehidin minik oğlu her şeyi oyun sandı

Mardin’in Dargeçit İlçesi’nde teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen askerlerden 34 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Abdil Kadir Çelik, memleketi Manisa’nın Gördes İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlandı. Bir yakının kucağında babasının musalla taşındaki tabutunun üstündeki fotoğrafını öpen şehidin oğlu 6 yaşındaki Efe Çelik, babasıyla oynadığı oyunları hatırlayarak döndüğü annesine tabutu gösterip, “Babam küçük kutuların içine girip çıkıyordu. Şimdi büyük kutuya girmiş, ne zaman çıkacak anne” demesi yürekleri dağladı.

Kategori

İşte Nur Yerlitaş’ın oyunu!

Moda programı İşte Benim Stilim bu kez oyunu ile seyircisiyle buluşuyor. İşte Benim Stilim sevenlerinin karşısına bir İstanbul koşu oyunu olarak çıkıyor. Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya, Ivana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldığı “İşte Benim Stilim Runner” oyununda jüri üyelerinin tamamlaması gereken görevleri onlara yardım ederek aşmaya çalışacaksınız.

Kategori

Ünlüler çikolatalarına böyle kavuştu!

Çikolata oyununu kazanan Ünlüler, çikolata oyunu için Ünlüler, Gönüllüler’le kıyasıya yarıştığı görülüyor kazandıkları çikolataları afiyetle yediler.

Kategori
Yunus Günçe'nin gözyaşları! Çamur oyunu onu çok zorladı...

Yunus Günçe gözyaşlarına hakim olamadı

Hamburger oyununda çamurlu parkurda büyük efor sarf eden Yunus Günçe oyunun ardından gözyaşlarına hakim olamadı. Yunus Günçe’yi takım arkadaşları sakinleştirdi.

Kategori

Lily Aldridge ve Michael Kors kıyasıya yarıştı

“Glamour Games” in ikinci videosunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Michael Kors ile Lily Aldridge’in karşı karşıya geldiği bu eğlenceli oyunda ikili birbirlerinin “Ünlü Moda İkonunu” tahmin etmeye çalışıyor.

Kategori

Leonardo DiCaprio ile Oscar Alın!

Leo’s Red Carpet Rampage isimli oyun ile Leonardo DiCaprio’nun Oscar ödülünü almasına yardım edebilirsiniz. Son derece zevkli oyunda kırmızı halıda koşarak Oscar ödülünü yakalamaya çalışıyoruz.

Kategori

Yılmaz Morgül böyle yarıştı!

Survivor 2016’nın 7 Şubat 2016 günü yayınlanan bölümünde Yılmaz Morgül, Survivor 2016’daki ilk yarışını Serkay’a karşı işte bu şekilde tamamladı…

Kategori

Bruce Lee dövüşe geri dönüyor!

Efsanevi dövüş ustası Bruce Lee’yi EA Sport’un dövüş oyunu UFC 2’de görme fırsatına sahip olacağız. Dövüş sanatları ikonu Bruce Lee welter siklet, horoz siklet, tüy siklet ve hafif sinek siklette oynanabilir olacak.

Kategori

Damada olağanüstü strateji

Dama oynayan bu ikili milyonlarca kez izlendi. İşte rüzgarın bir anda tersten estiği o anlar cep telefonu kamerasına böyle kaydedildi.

Kategori

Yavru köpek minik dostuyla böyle oynadı

Sevimli dostu, küçük çocuğu böyle eğlendirdi. 8 aylık Kennedy’nin en iyi dostu, Barnum adlı minik köpeği. Yavru köpek, küçük çocuğu eğlendirmek için ise her türlü şaklabanlığı yapıyor.

Kategori
Cilt kanserinden koruyan oyun

Cilt kanserinden koruyan oyun

Avustralya’daki en eski yerleşim merkezlerinden ve en güzel turistik şehirlerden biri olarak kabul edilen Sydney’de sahil kenarındaki bir otobüs durağına yerleştirilen içi güneş kremi dolu pençeli vinç otomatı, Sydneylileri cilt kanserine karşı güneşten korunmaya teşvik ediyor.

Kategori

İki bebeğin eğlenceli oyunu

Pug cinsi köpekler sürekli ilgiyi üzerlerinde tutmak istemelerine rağmen çocuklarlara iyi geçinmesiyle tanınır. Pug cinsi köpek ve bebeğin eğlenceli oyunu kamerya böyle yansıdı.

Kategori
Oğlunun oyun oynamasına kızan baba playstation'u balyozla kırdı

Oğlunun oyun oynamasına kızan baba Playstation’u balyozla kırdı

Arkadaşı ile birlikte odasında Playstation oynayan çocuk babasının odaya girmesi ile şok oldu.hiç bir şey olmamış gibi içeri giren baba sinirlerine hakim olamadı ve playstation’u böyle parçaladı.

Kategori

‘Ezel’ ve ‘Behzat Ç’ karakterleri tekrar canlanıyor

İlk yerli savaş oyunu olan Zula, karakterlerini seçerken Türk dizilerinden etkilendi. Kenan İmirzalıoğlu’na ve Erdal Beşikçioğlu’na benzeyen karakterin de yer aldığı oyun, Brezilya ve Çin’e de ihraç edilecek. Lokum Games Yöneticisi Ahmet Avcı, Zula oyunundaki karakterleri geliştirirken Türk dizilerinden esinlendiklerini söylüyor. Avcı, “Bu sanatçılarla bir anlaşma yapmadık. Karakterler onları andırıyor ama genel Türk tipini de yansıtıyorlar. Türk oyuncular bu tarz oyunlarda hep çekik gözlü ya da Avrupalıya benzeyen karakterleri seçmek zorunda kalyordu onlara bize benzeyen karakterleri seçme şansı tanıdık” diyor.

Kategori

Steam Controller nasıl üretiliyor?

Yeni nesil oyun konsollarıyla rekabete hazırlanan Steam’in çok merak edilen kontrol cihazı Steam Controller piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Steam’in duyurduğu günden bu yana merakla beklenen kontrolcüsünün nasıl üretildiğine dair bir video yayınlandı.  Gelişmiş makineler tarafından oldukça sistemli ve hızlı bir şekilde üretimine geçilen Steam Controller şık tasarımıyla da oldukça ön plana çıkıyor.

Kategori

İnsanlar Efsane “Snake” oyununu canlandırdı

Bir çok insanın bir araya gelerek ummalı çalışmasıyla efsane snake oyununun gerçek hayata uyarladılar.İşte o eğlenceli anlar..

Kategori

Need For Speed’in çıkış videosu yayınlandı

Need For Speed’in merakla beklenen yeni oyununun çıkış videosu yayınlandı. NFS bu oyunla birlikte efsane serilerden olan Underground yıllarına geri döneceği için yeni Need For Speed oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Son tanıtım videosu da oyunun çıkışına kısa bir süre kala yarış severleri bir kez daha heyecanlandırıyor.

Kategori

1952’den 2015’e, video oyunlarının tarihi gelişimi

Pixel çağından sinematik çağa video oyunlarının inanılmaz tarihsel değişimine bu videoda tanık olacağız. Video oyunlarının tarihi, henüz çok yeni bir dalı olduğu için, bazen biraz hafife alınıyor hâliyle. Ama aslında kısa süre içerisinde çok büyük atılımlar yaşandı..

Kategori

Call of Duty: Black Ops III’dan nefes kesen video

Oyunun çıkışına 2 hafta kalan yayınlanan bu çıkış videosu, diğer Call of Duty’lerin çıkış videolarındaki gibi sadece hikaye modununun tanımının aksine, oyunun Multiplayer modundan, Co-op odaklı hikaye ve zombi moduna kadar içeriklere yer vererek hazırlandı. Call of Duty oyunlarını geliştiren üç ekip arasındaki en yenilikçi firma olarak bilinen Treyarch, bu oyunla birlikte seriye biraz daha farklılık getirecek gibi gözüküyor. Oyunun çıkış videosunda da, duyuru videosunda kullanılan “Rolling Stones – Paint It Black” adlı parça kullanılıyor.

Kategori

Oyunun dozunu fazla kaçıran baba

Küçük oğluyla oynayan baba, az daha çocuğunu öldürüyordu.Küçük çocuk yatağın üzerinde babasının kendisine topu atmasını bekliyor. fakat baba, kendini oyuna fazla kaptırınca topla birlikte koşarak minik oğluna vuruyor. Çocuk aldığı darbeyle yataktan duvara fırlıyor.

Kategori

Hayrettin yabancı kızı öyle bir oyuna getirdi ki..

Hayrettin’den Amerikalı kıza Ferrari şakası Hayrettin, Amerikalı genç kızı lüks bir otomobil kullanarak şakaladı Amerikalı kız neye uğradığını şaşırdı, İşte o komik anlar..