orangutan – Sözcü TV

orangutan

Kategori

Beren Saat: ‘Odama bir orangutan girmiş’

Greenpeace, yağmur ormanlarını talan ederek orangutanların hayatlarını tehlikeye atan palm yağı endüstrisine karşı bir animasyon video hazırladı. Greenpeace’in hazırladığı ve tüm dünyada aynı anda gösterime giren animasyon videoyu Türkiye’de ünlü oyuncu Beren Saat seslendirdi. Greenpeace, söz konusu video ile bu yıkımı bir an önce durdurmayı amaçlıyor.

Animasyon videosunu izlemek için tıklayınız

Kategori

Hayvanat bahçesinde çekilen eşsiz görüntü

Hayvanat bahçesinde bir goril ile hamile kadının yakınlaşmasını gösteren video sosyal medyada viral hâle geldi. Görüntülerde hamile olan kadının karnını okşamaya çalışan bir dişi goril yer alıyor.

Kategori

Hamile kadının karnını öpen orangutan

7 aylık hamile Kieran Bettany ve eşi Colchester hayvanat bahçesini ziyaretleri sırasında karşılaştıkları bir orangutan ile samimi anlar geçirdi. Kadının hamile olduğunu anlayan orangutanın hareketleri etraftaki herkesi şaşırttı.

Kategori

Orangutan ziyaretçilerini böyle karşılıyor

Hayvanat bahçesine gelen minik ziyaretçi Orangutan’ın break dansını şaşkınlıkla izledi. Orangutan’ın muhteşem break dans gösterisi amatör kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Orangutan kadın turisti taciz etti

Tayland’daki bir hayvanat bahçesindeki orangutan kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen kadının göğüslerini elleyerek taciz etti. O anlar amatör bir kameraya böyle yansıdı.

Kategori
Bebek orangutanların birbirleriyle ilk tanışması

Bebek orangutanların birbirleriyle ilk tanışması

Gito ve Asoka isimli iki yavru orangutan birbiriyle ilk kez karşılaştı. Sevimli orangutanların tanışma anlarıysa kameralara böyle yansıdı.

Kategori

Kendi annelerini aratmıyor

Bir hayvanat bahçesindeki kaplan yavrularını besleyip onları anneleri gibi benimseyen orangutan kameralara böyle yansıdı. Yavru kaplanlara oyun oynatıp emzirdikten sonra bir güzel seviyor ve onlara annelerini aratmıyor.

Kategori

Orangutanın hamile kadına tepkisi

Devasa büyüklükte olan bir hayvanat bahçesindeki bu orangutan, hamile kadının yanına yaklaşması sonucu bakın nasıl bir tepki veriyor. Bu görüntüleri görenler ise oldukça şaşırıyor.

Kategori

Orangutan kaplan yavrularını evlatlık edinince…

Güney Karolina Hayvanat bahçesindeki orangutan kaplan yavrularını adeta kendi bebeği gibi biberonla besliyor. Orangutan kaplan yavrularını evlatlık edinince ortaya bu görüntüler çıktı.

Kategori

Tıpkı insanlar gibi seviyor!

Bir hayvanat bahçesindeki orangutan görenlerin dikkatini çekti, anne orangutan çocuğunu tıpkı insanlar gibi bağrına basıp ona sevigisin böyle gösteriyor, ziyaretçilerde bu durumu cep telefonu kameralarına kaydetti.

Kategori

Karagül 79. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin sevilen dizisi ‘Karagül’ yeni bölümüyle salı akşamı 20:00’da.