onur ünlü – Sözcü TV

onur ünlü

Kategori

Türkan Şoray ve Onur Ünlü’den Uzaklarda Arama

Türkiye Sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray bir kez daha kamera arkasına geçerek yeni filmiyle beyazperdeye dönüyor. Önceki filmlerinin aksine bu filminde yalnızca kamera arkasında kalması beklenen Türkan Şoray‘ın
yönettiği  Uzaklarda Arama‘nın senaryosunu ise Polis, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Beş Şehir, İtirazım Var gibi başarılı yapımlara imza atan son dönemlerin sevilen yönetmenlerinden Onur Ünlü.

Kategori

Bülent Ersoy’a kuzeninden şarkılı doğum günü sürprizi!

Bülent Ersoy’a müstakbel kayınvalidesinden sonra bir doğum günü sürprizi de magazinci kuzeni Funda Erkoç’tan geldi.
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un amcasının kızı olan magazinci Funda Erkoç, bugün 63 yaşına basan Diva için sürpriz bir video çekmek için Türk sanat müziğinin genç sanatçısı Onur Akay’la bir araya geldi. Bülent Ersoy klasiklerinden olan ‘Doğum Günü’ isimli şarkının nakarat bölümünü Akay’a söyleten Erkoç, ‘Sevgili kuzenim Bülent Ersoy’a özel bir video çektim. Doğum günün kutlu olsun, sürprizlerle dolu nice yaşlara.’ mesajı ile videoyu sosyal medyada paylaşarak Ersoy’un doğum gününü kutladı.

Kategori

‘O’ bilmecede İnfaz Savcılığı noktayı koydu!

Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile 22 Temmuz ve devamında yapılan operasyonlarda tutuklanan; aralarında Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer’in de bulunduğu yaklaşık 70 polisin İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi kararı uyarınca tahliye edilmeleri için şüpheli avukatlarının müracaatta bulunduğu infaz savcılığından “iade” kararı çıktı.