Ömer – Sözcü TV

Ömer

Kategori

Kiralık Aşk 59. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne her geçen gün biraz daha yakınlaşıyor. Bu sefer ilk hamle Defne’den geliyor ve Ömer’in kendisine sarılmasını istiyor.

Kategori

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’ye kızan Ömer alıp başını gidiyor. Defne ise  Ömer’in nereye gittiğini deliler gibi merak ediyor.

Kategori

Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne dopdolu bir, iki gün geçiriyor ve aşkı iliklerine kadar hissediyorlar.

Kategori

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde ortalığı ayağa kaldıran bir gelişme yaşanıyor. Bakalım bu olayın ardından Ömer Defne aşkı nasıl şekillenecek?

Kategori

Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret’in gidişi ile birlikte Defne ve Ömer’in aşkları daha da alevleniyor.

Kategori

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret Gallo ve Defne bir oyuna girişiyor. Bakalım kazanan kim olacak?

 

Kategori

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde yine aşk dolu sahneler yaşanırken diğer yandan bir iç hesaplaşma da yaşanıyor.

Kategori

Kiralık Aşk 42. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde dargın aşıklar Ömer ve Defne, konferansa beraber gitmek için kırk takla atıyor.

Kategori

Canlı yayında damat adayı Tansu Ömür’e saldırdı!

Star Tv’de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programında damat adayları arasında kavga çıktı. Tansu, Ömür’e saldırdı. Yerinden bir anda kalkarak Ömür’ün üzerine yürüyen Tansu, yayının kesilmesine sebep oldu.

Kategori

Kiralık Aşk 40. bölüm fragmanı

Kiralık AŞk 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar sıcak dakikalar yaşıyorlar.

 

Kategori

Kiralık Aşk 39. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer’e, Defne’yi rüyasında gördükten sonra bir haller oluyor.

Kategori

Kiralık Aşk 38. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 38. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne arasında her şey mükemmel şekilde ilerliyor.

 

Kategori

Kiralık Aşk 36. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne, her şey çok güzel giderken Ömer’den ayrılmanın planını yapıyor fakat içi el vermiyor.

Kategori
Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne yine çok şirin ve aşk dolu gözlerle birbirlerine bakıyorlar.

Kategori

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. Bölüm Fragmanı

Hızır, Ömer’in yaralanmasına neden olan bombayı kimin yerleştirdiğinin peşine düşer ve yakalar. Konseyde Hızır, adamın kimden emir aldığını açıklamak üzeredir. Peki emri kim verdi? Hızır’ı yok etmek isteyen kim? Ömer kurtulacak mı? Hepsi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde.

Kategori
Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne’nin birbirlerine yaptıkları kurlar adeta “Aşk’a gel!” dedirtecek.

Kategori

Kiralık Aşk 33. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Deniz, zor durumda olan Ömer’in peşine düşer ve onu elde etmek için elinden geleni yapar.

Kategori

Kiralık Aşk 33. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Passionis’te işler alabora olmaz üzere… Sinan ve Ömer’in acilen bir şeyler yapması gerekiyor.

Kategori

Kiralık Aşk 32. bölüm fragmanı

Cuma günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kiralık Aşk dizisinin 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Defne, Ömer’e hayranlığını itiraf ediyor.

Kategori

Kiralık Aşk 31. bölüm fragmanı

29 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek Kiralık Aşk’ın 31. bölümde Ömer neden Defne ile bir türlü birlikte olamadıklarını öğrenecek. Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde Ömer’in öğrenecekleri karşısında nasıl tepki vereceği merak ediliyor.

Kategori

Kiralık Aşk 18. bölüm fragmanı

23 Ekim Cuma akşamı ekrana gelecek Kiralık Aşk 18. bölümde Defne ile Ömer arasında yeniden yakınlaşmalar olacak. Ömer’in yeni bölümde Defne’ye ne diyeceği merak ediliyor.