ödül oyunu – Sözcü TV

ödül oyunu

Kategori

Nagihan önde geldi ama puanı kaptırdı!

Ödül oyununda parkurun sonuna rakibinden önde gelen Nagihan, atışlarda başarılı olamayınca puanı Damla’ya kaptırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategori

Damla o engeli geçemeyince çok sinirlendi!

Dominik’teki son ödül oyununda Atakan’la karşılaşan Damla geçemediği engelin ardından elindeki topu yere fırlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategori

Survivor’da Nagihan kazandı Damla ağladı

Survivor’da büyük finale 5 gün kala yarışmacıların finale çıkmak için kıyasıya yarıştıkları oyunlarda, final oyununun ilk turunda galip gelen kişi Nagihan oldu. Bunun üzerine sinirleri bozulan ve ağlamaya başlayan Damla bir süre gözyaşlarına hakim olamadı. Daha sonrasında Damla’yı teselli eden Serkay onu motive etti.

Kategori

Survivor’da Nagihan final oyunu ilk turunun galibi

Survivor’da büyük finale 5 gün kala yarışmacıların finale çıkmak için kıyasıya yarıştıkları oyunlarda, final oyununun ilk turunda galip gelen kişi Nagihan oldu. Nefes kesen mücadele sonrasında Nagihan ilk turu galip bitirmesinin ardından yere kapanarak şükretti.

Kategori

Acun Ilıcalı final oyununun kurallarını açıkladı

Survivor’da finale sadece 5 gün kala yarışmanın en zor oyunu olarak gösterilen final oyunu öncesinde Acun Ilıcalı oyunun kurallarını yarışmacılara anlattı. Sonrasında ise yarışmacılar oyunu bireysel olarak oynayacaklarından dolayı grupça bir toplantı yapılmadan hemen oyunlara geçildi.

Kategori

Nagihan: Semih’i inanılmaz çok özlemişim

Survivor’da final gününe artık sadece 5 gün kala Nagihan’ın Semih için söylediği sözler Semih hayranlarının sosyal medyada takdirini topladı. İşte Nagihan’ın Semih için söylediği o sözler…

Kategori

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında Yunanistan adalarına gitme ödülü için ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kıyasıya geçen bir mücadele içine girdi. Bu mücadeleyi kazanan takım ünlüler oldu.

Kategori

Oyun sorası Ünlüler dağıldı!

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde ödül oyununu kaybeden Ünlüler üzüntüden uzun süre kendilerine gelemediler.

Kategori

Ödül oyununda yarışmacılara büyük sürpriz

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ödül oyununu açıklamasının ardından yarışmacılara bir sürpriz de açıklayan Acun Ilıcalı, Orlando film stüdyolarından gelen konuğu oyun alanına davet etti.

Kategori

Damla en yakın arkadaşını bilemedi

Ödül oyununda Acun Ilıcalı’nın yönelttiği ‘En yakın arkadaşın kim soruna’ yanlış yanıt veren Damla, Deniz isimli arkadaşının ismini bilmeyince ortaya keyifli anlar çıktı.

Kategori

Survivor’da ”gömdük mü?” gerginliği

İletişim ödülü oyununda Semih’e parkurda fark atan Serkay, daha sonra Semih’e dönüp ‘Neredesin, geç kaldın’ diye sordu? Semih ise Kıbrıs’ta yapılacak finali kastederek ‘Ben de sana soracağım neredesin diye’ yanıtını verdi. Serkay’ın takım arkadaşıyla sevinirken sarfettiği ”Gömdük mü?” sözü ise kısa süreli gerginliğe neden oldu.

Kategori

Survivor’da Nahigan’ı arı soktu!

Dokunulmazlık oyununda kenarda oyun sırasını bekleyen Nagihan’ı arı soktu. Doktor Metin Kuş hemen Nagihan’a müdahalede bulundu. Nahigan’a yaşanan olayın ardından bulunulan müdahale sırasında Acun Ilıcalı şaka yaptı ve Nagihan’ın bu şoku atlatmasına bir nebze olsun yardım etti.

Kategori

Survivor’da dokunulmazlık Ünlüler’in!

Survivor’da yeni bölümde dokunulmazlık oyunu için yarışan ve kıran kırana geçen yarışma sonunda mutlu sona ulaşan taraf Ünlüler oldu. Semih’in getirdiği son oyundaki galibiyetle 9-9 süren eşitliği bozarak zafere ulaşan Ünlüler amaçlarına ulaştı ve uzun süre sevindiler. Gönüllüler takımında ise mutsuzluk hakimdi. İşte Semih’in galibiyeti getiren o mücadelesi ve Ünlüler’in sevinci…

Kategori

İki takım arasında buzlar eriyor mu?

Ödül oyunun ardından adaya dönen iki takım, bir sonraki oyun olan Dördün Biri oyununu beklemeye koyuldular. Adada İbrahim ve Atakan arasında keyifli bir coconut sohbeti yaşandı.

Kategori

Gönüllüler, İstanbul özlemini böyle giderdi!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ödül oyunu kazanan gönüllüler takımı, 360 derece sanal gözlüklerle İstanbul turu yaptılar ve hayranlarından gelen videolu mesajları izleme şansı yakaladılar.

Kategori

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında takımlar yoğun sıcağın altında ödül oyunu için kıyasıya bir mücadele verdi. Bu mücadeleyi kazanan takım gönüllüler oldu.

Kategori

Oyun alanında büyük gerginlik!

Ödül oyununda Atakan ve Nagihan kenarda büyük bir tartışma yaşadı. Bir anda gerilen iki yarışmacı ilk kez birbirlerine bu kadar sert ifadeler kullandı.

Kategori

Nagihan ödül kazanamamaktan şikayetçi

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde bir süredir ödül oyunlarında başarısız olan Ünlüler takımında Nagihan, oyun kazanamamaktan şikayetçi oldu.

Kategori

Atakan, Gönüllülere New York’u sordu!

Ödül oyununu kazanan Gönüllüler New York’ta unutulmaz bir gün geçirdi. Atakan, adaya dönen Gönüllülere nasıl vakit geçirdiklerini sordu.

 

Kategori

Kazanan takım ödülüne böyle kavuştu

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde 4’ün 1’i oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımı Köfte ekmek için yarıştı. Gönüllüler ödüllerine böyle kavuştu.

Kategori

Survivor’da milli maça gidecek takım belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ödül oyununu kazanan takım belli oldu. İki takımda aralarında büyük bir mücadele içine girdi. Bu mücadeleyi kazanıp Euro 2016’da Fransa’da oynanacak olan Türkiye-Hırvatistan maçını izlemeye giden takım ünlüler oldu.