Nurgül Yeşilçay – Sözcü TV

Nurgül Yeşilçay

Kategori

Anne oğul kavgaya tutuştu

Kısa bir süre önce Özcan Deniz’le oynadığı filmin galası için Bakü’ye uçan Nurgül Yeşilçay, yoğun temposundan kalan vaktini oğluna ayırıyor. Nurgül Yeşilçay, Cem Özer’le olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Osman Nejat Özer ile vakit geçirmekten büyük keyif alıyor. Birlikte yaptıkları gezmelerden ve katıldıkları etkinliklerden kareleri ve videoları hesabından paylaşan Nurgül Yeşilçay’ın son paylaşımı yine dikkat çekti. Osman Nejat Özer’le birlikte gittiği eğlence parkında çocuğuyla birlikte ellerinde süngerlerle dövüşürken çekilmiş bir videoyu paylaştı.

Kategori

İkinci Şans ekibinden gala öncesi sürpriz paylaşım

Başrollerinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı ‘İkinci Şans’ filminin galası dün gece gerçekleşti. Filmin oyuncuları gala öncesi kulisten bir video paylaştı.

Kategori

İkinci Şans Film Fragmanı

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’i altı yıl sonra yeniden bir araya getiren ‘İkinci Şans’ filminin fragmanı yayınlandı. Tutkulu bir aşkı anlatan filmin fragmanına, ikilinin romantik sahneleri damga vurdu. Deniz’in hem yazıp yönettiği hem de yazıp yönettiği hem de kamera karşısına geçtiği film, 18 Kasım’da vizyona girecek.

Kategori

İkinci Şans filminin fragmanı

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’i yıllar sonra bir araya getiren “İkinci Şans”, kasımda vizyona girecek. Deniz’in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönetmenliğini yaptığı filmin teaser’ı yayınlandı.

Kategori

Bu görüntüler kavganın seyrini değiştirir mi?

“Renkli Sayfalar” ekibi Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya kavgasının seyrini değiştirecek görüntülere ulaştı ve Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt konukları ile görüntüleri yorumladı!

Kategori

Erkan Petekkaya: anlatırsam çok kötü olur!

Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın diziden beklenmedik ayrılışıyla ilgili konuştu. Dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın diziden beklenmedik ayrılışıyla ilgili “Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma. Ama gerçeği ben anlatmam. Gerekirse anlatırım, çok kötü olur. Gerçek bambaşka” dedi. Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’da Nurgül Yeşilçay’ın neden diziden ayrıldığına dair açıklama getirildi. Programda, Nurgül Yeşilçay’ın sete alkollü gelerek Erkan Petekkaya’ya küfrettiği iddia edildi. Yeşilçay’ın küfürleri üzerine Erkan Petekkaya ile aralarında bir tartışma çıktı ve bunun üzerine yönetmen Nurgül Yeşilçay’ı dizinin kadrosundan çıkardı.

Kategori

Nurgül Yeşilçay Paramparça’ya böyle veda etti

Parampaça dizisinde Gülseren karakterine can veren Nurgül Yeşilçay diziye veda etti. Dramatik bir vurulma sahnesiyle Paramparça’ya veda eden Yeşilçay’ın son sahnesi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Kategori

Avşar’dan sonra şimdi de Yeşilçay!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça adlı dizide Nurgül Yeşilçay’ın bir sahnesinde sırtındaki dövmesinin görünmesi, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ki Hülya Avşar’ın sahnesini akıllara getirdi.

Kategori

Cihan’dan Gülseren’e masalsı evlenme teklifi

Erkan Petekkaya dizi için öpüşmem kuralını bozmak istemeyince sette kavga çıktı. Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya, Paramparça’da senaryo gereği dudak dudağa öpüşecekti. Daha önce “Dizilerde öpüşmem, sevişmem. O sahneleri Anadolu halkı da izliyor” diyen Erkan Petekkaya buna karşı çıktı. Nurgül Yeşilçay “Bu sahne şart” diye ısrar etti. Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’a “Sen de ne meraklısın öpüşmeye” diye bağırdı. İki oyuncunun arası açıldı.