noel – Sözcü TV

noel

Kategori

Noel ağacını yiyen keçi

Sosyal medya platformu Storyful üzerinden yayınlanan bir video yılbaşına ait motiflerle süslü kazak giyen keçiyi gösteriyor. Noel ve yılbaşının simgesi olan çam ağacını yiyen keçiye ait görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Noel Baba havadan dolar yağdırdı

Sosyal medya platformlarında dolaşan bir video noel babanın bir alışveriş merkezi içerisinde havadan dolar yağdırmasını gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

 

Kategori

Müslüman genç Noel’i evsizlerle kutladı!

İngiltere’de yaşayan Müslüman Nubaid Haroon, sokakta yaşayan evsizlere Noel kartı ve hediye vererek bu anları kameraya kaydetti. İngiltere’de yaşayan Nubaid Haroon, Noel’i sevdikleriyle birlikte kutlayamayan kimsesizlere bir sürpriz yapmak istedi. Sokakta yaşayan evsizlere Noel kartı yazan ve hediyeler dağıtan Nubaid Haroon, “Eşitliği yayabilmemiz için daha çok şey yapmalıyız” diyor.
Kategori
Göğüsleri ile ritm tutan Sara X'ten yeni yıl videosu

Göğüsleri ile ritm tutan Sara X’ten yeni yıl videosu

Sosyal medyada hızla yayılan videoda Sara isimli manken, Noel Baba şapkası ve üzerinde bikinisiyle Noel şarkısına eşlik ederken görüntüleniyor. Videoyu bu kadar ilginç kılan ise mankenin müziğin ritmine uygun olarak göğüslerini oynatarak tempo tutması.

Kategori

Sherlock 19. yüzyıla dönüyor!

Başrollerinde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın yer aldığı Sherlock dizisinin Noel’de yayınlanacak özel bölümünden bir fragman daha görücüye çıktı. Dizinin yapımcısı Steven Moffat, söz konusu bölümün üçüncü sezon ve dördüncü sezon arasında bir bağ kuracağını dile getirmişti. Noel’de yayınlanacak özel Sherlock bölümünde kahramanlarımızı 19. yüzyılda göreceğiz.

Kategori

50 plastik bardakla öyle bir şey yaptı ki…

50 plastik bardakla öyle bir şey yaptı ki videoyu izleyenler artık kullanılmış plastik bardakları çöpe atarken bir kez daha düşünecek. İşte o muhteşem görüntüye sahip icat…