new york – Sayfa 3 – Sözcü TV

new york

Kategori

New York polisi onur yürüyüşünde çılgınca eğlendi

Pazar günü Türkiye hariç dünyanın birçok ülkesinde neşeyle kutlanan Onur Yürüyüşü, New York’ta da geniş bir katılım ve büyük bir heyecanla gerçekleşti. New York’ta gerçekleştirilen LGBTİ Onur Yürüyüşü’ne katılanlardan 29 yaşındaki Aaron Santis’in Youtube’ye yüklenen bir polisle dans ettiği görüntüler izleyenleri gülümsetti.

Kategori

THY uçağı Kopenhag’a zorunlu iniş yaptı

Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-New York tarifeli seferini yapan uçağı, kabin bölümündeki koltuğun altında sahipsiz fotoğraf makinesi bulunması nedeniyle tedbir amaçlı Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a zorunlu iniş yaptı. Edinilen bilgiye göre, 292 yolcusuyla İstanbul’dan saat 13.00’te New York’a hareket eden THY’e ait uçağın kabin bölümündeki bir koltuğun altında sahipsiz fotoğraf makinesi bulundu. Kaptan pilot, tedbir amaçlı olarak, Kopenhag’a zorunlu iniş için kuleyle irtibata geçti. Gerekli izinleri alınmasının ardından uçak, saat 16.40’ta Kopenhag’a zorunlu iniş yaptı. Uçak çevresinde güvenlik önlemi alındı. Yolcular terminale götürüldü.Uçakta, güvenlik prosedürü gereğince kontrol yapıldığı bildirildi.

Kategori

Cezaevine cep telefonu ve uyuşturucu sokarken…

ABD’de bir adam cezaevine, içinde cep telefonu ve uyuşturucu olduğu anlaşılan çanta sokarken canlı yayında kameralara yakalandı. ABD’de Fox muhabiri New York’ta bulunan bir cezaevinin önünden son dönemde yaşanan olaylarla ilgili canlı yayında bilgi aktarıyordu. Muhabir merkezle canlı yayın bağlantısı yaptığı sırada, elinde çanta yolun karşı tarafına geçmeye çalışan bir adam belirdi. Muhabir kaçışlara ilgili bilgi aktarmaya devam ederken yolun karşısına geçen adam elindeki çantayı yukarıdan sarkıtılan bir ip yardımıyla cezaevinin yüksek duvarlarının ardına gönderdi. O anlar canlı yayına saniye saniye yansıdı.

Kategori

New York’ta Falun Dafa yürüyüşü

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede, 100 milyondan fazla katılımcısı bulunan antik meditasyon Falun Dafa’nın Amerikalı uygulayıcıları New York’ta yürüyüş gerçekleştirdi.