nefes – Sözcü TV

nefes

Kategori

Bu manzaralar nefes kesiyor!

ABD’nin en güzel manzaralarına sahip 5 yerin hızlandırılmış görüntüsü nefesleri kesiyor. Yerler sırasıyla: Pigeon Point Lighthouse, CA, South Rim of Grand Canyon, AZ, Cibola National Forest, NM, San Jose Downtown, CA, Yosemite National Park, CA

Dümdüz bir karın için nefes egzersizi

Hepimiz dümdüz bir karın isteriz. Ancak bazen bunun için yapılan egzersizler sıkıcı gelebilir ya da zaman ayıramayabiliriz. Nefes Koçu Reyhan Elmasri,  göbekteki yağlanma sorununu çözebileceğiniz basit bir nefes egzersizi ile zaman probleminizi ortadan kaldırıyor.

Kategori

Tom Cruise insanlıktan çıktı!

Tom Cruise’un insanüstü bir varlık olma yolunda hızla ilerlediğinin kanıtı yeni haberler gelmeye devam ediyor.  31 Temmuz’da vizyona giren Görevimiz Tehlike 5 filminin meşhur uçak sahnesini duymuşsunuzdur. Tom Cruise bu sahne için bir kargo uçağının kapısına tutunarak uçakla birlikte havalanmıştı. Görevimiz Tehlike ile ilgili tek mucizevi sahnenin bu olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.  Filmin başrol oyuncusu Tom Cruise, sualtında çekilen bir sahnede nefesini tam 6 dakika boyunca tuttu.