Murat Cemcir – Sözcü TV

Murat Cemcir

Kategori

Murat Cemcir’in o pozunu ti’ye aldılar

Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, Nuri Bilge Ceylan’ın son filmi Ahlat Ağacı’nda rol alan Murat Cemcir’in Bennu Yıldımlar’ın önüne geçip poz vermesini ti’ye aldı.

İşte merakla beklenen komedi filminin ilk fragmanı

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Ayhan Taş’ın başrollerini paylaştığı Çalgı Çengi İkimiz, 6 Ocak’ta beyazperdedeki yerini alacak. İşte merakla beklenen komedi filminin ilk fragmanı

Kategori

Düğün Dernek 2 Sünnet – Şamama video klibi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı Düğün Dernek 2: Sünnet filminde çalan ve beğeni toplayan Şamama adlı parçaya eğlenceli bir klip çekildi.

Kategori
Ahmet Kural Emoji olursa..

Ahmet Kural Emoji olursa..

3 Adam’ın 9 Aralık 2015 akşamı yayınlanan canlı yayınında konuklardan Ahmet Kural, Murat Cemcir ve 3 Adam yılın kelimesi ‘Emoji’leri taklit ettiler.İşte o komik anlar..

Kategori

4 Aralık 2015 Beyaz Show fragmanı

Sertab Erener, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Ataberk Mutlu ve Açalya Samyeli Danoğlu bu hafta Beyaz Show’da! Beyaz Show 4 Aralık Cuma akşamı saat 23:15’de Kanal D’de!

Kategori
‘Düğün Dernek’in ikincisi ‘Yumurtanın Sarısı’ klibi ile geldi!

‘Düğün Dernek’in ikincisi ‘Yumurtanın Sarısı’ klibi ile geldi!

Merakla beklenen Düğün Dernek 2 Sünnet filmi ‘Yumurtanın Sarısı’ şarkısıyla geldi. İlk filmdeki ‘Entarisi Dım Dım Yar’ şarkısından sonra bir kez daha mikrofon başına geçen geçen Ahmet Kural ile Murat Cemcir yine harika bir performans sergiledi.

Kategori

Düğün Dernek 2 vizyona giriyor

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın ikincisini vizyona sürdükleri düğün dernek 2 bu defa bizleri bir sünnet düğününe götürüyor. Fragmanıyla ilkinden çok daha komik olacağının işaretlerini veren film, yeni isimlerin katılımıyla daha da güçlü bir kadro oluşturmuş. Game Of Thrones gibi popüler dizilere göndermelerin de yapıldığı filmin vizyon tarihi 4 Aralık.

Kategori

Düğün Dernek 2 Sünnet’in ilk fragmanı

İşler Güçler’ dizisinde başlayan arkadaşlıklarını yıllardır devam ettiren ikili, ilk filmlerinden elde ettikleri başarıyı ’Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminden de yakalamayı istiyorlar. Aynı kadro ve ekiple yola çıkan Ahmet Kural ile Murat Cemcir, yazın tatil yapmak yerine çalışarak yeni sezona hazırlık yapmayı tercih etmişti. İşte Düğün Dernek 2 Sünnet’in ilk fragmanı… Film 4 Aralık´ta sinemalarda…