murat boz – Sözcü TV

murat boz

Kategori

Murat Boz’un o görüntüleri yeniden gündeme geldi

Şarkıcı Murat Boz’un bundan yıllar önce Nil Karaibrahimgil’in klibinde oynadığı sahneler tekrar gündeme geldi. Görüntülerde Murat Boz’un Nil’e oje sürdüğü anlar dikkat çekti.

Kategori

Sibel Can ve Murat Boz bir ilki denediler

Sibel Can ve Murat Boz, Joker’in rap şarkı performansı sonrası rap müzikle düet yapmayı denediler ve ortaya kahkaha dolu bu anlar çıktı.

Kategori

Murat Boz’a büyük tepki

Vizyona geçtiğimiz hafta giren ‘Dönerse Senindir’ adlı film, başta hemşireler olmak üzere, sağlık çalışanlarının tepkisine neden oldu. Bursa Onkoloji Hastanesi çalışanları da tepkilerini postaneden filmin yapım şirketine faks göndererek gösterdi. Hiçbir hastanede bu kıyafetlerle görev yapan hemşirenin bulunmadığını ifade eden hemşire Dilek Ay” Hemşirelik toplumda en kutsal ve en eski mesleklerden biridir. İnsan yaşamının her alanında doğum öncesinden başlayarak yaşamın sonuna kadar her daim vardır. Böylesine kutsal bir mesleğin reklamlarda, kliplerde ve filmlerde giyim, kuşamıyla cinsel obje olarak gösterilmesi kabul edilemez. Unutulmamalıdır ki bizlerde toplumda yaşayan, ailesi ve çevresi olan bireyleriz. Bu denli çirkin ve onur kırıcı sahneler son derece bizi rahatsız etmekte ve meslek saygınlığımızı zedelemektedir. Bizler mesleğimizi daha iyi nasıl yapabiliriz endişesindeyken yalnızca reyting uğruna aşağılanmamızı şiddetle kınıyoruz” diye konuştu.

Kategori

O Ses sahnesi böylesini görmedi

O Ses Türkiye yarışmacısı Mehman Tagıyev ‘Sarı Gelin’ şarkısını seslendirdi ve tüm jüriyi döndürmeyi başardı. Mehman jüri seçimini Sibel Can yönünde kullandı.

Kategori

Stüdyo ”bir daha” diye inledi

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Saman Nasseri, Bu Akşam şarkısını seslendirdi. Saman Nasseri, sesini beğenen Murat Boz ve Hadise ikilisinden Murat Boz’u seçti.

Kategori

Dönerse Senindir filminin fragmanı yayınlandı

Başrollerini Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen’in paylaştığı ‘Dönerse Senindir’ filminin fragmanı yayınlandı. ‘Dönerse Senindir’ 23 Aralık Cuma günü vizyona girecek.

Kategori

Jürinin şaşkına döndüğü o anlar

O Ses Türkiye 32. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ekranların sevilen ses yarışması O Ses Türkiye, yeni bölümüyle cuma akşamı 20:00’de TV8 ekranlarında…

Kategori

Yarışmacı adım Tayyip deyince…Acun nasıl hitap edeceğini şaşırdı

Acun Ilıcalı Tayyip isimli O Ses Türkiye yarışmacısına hitap etmek için zorlanınca Tv 8 ekranlarında izleyenler kahkaha dolu anlar yaşadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini alan yarışmacı herkesi şaşırttı.17 yaşındaki O Ses Türkiye yarışmacısı, isminin nasıl konulduğunu izleyenlerle aynı anda annesinden öğrendi. Dedesinin vefat etmeden önce haberleri izlediği sırada ‘İsmini Erdoğan koyun. Torunum da böyle doğru, dürüst, çalışkan biri olsun.’ şeklindeki konuşması sonrasında ismi belli olan yarışmacıya hitap sırası geldiğinde ise ilginç anlar yaşandı. Acun Ilıcalı’nın Tayyip’e kararını sorduğu anda yaşadığı şaşkınlık stüdyoyu güldürdü. ‘Hep kendisine Sayın Başbakanım, Sayın Cumhurbaşkanım’ diye hitap ettiğim için garip geldi. İlk kez ismini kullanmış oldum.’ dedi.

Kategori

Yarışmacı jüri üyelerini korkuttu

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘O Ses Türkiye’de Cihangir Moralı isimli yarışmacı, performansına başlamadan önce çıkardığı sesle arkası dönük olan jüri üyelerini hayli korkuttu.

Kategori

Tüm jüriyi döndüren performans

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Toprak Kardeşler, Cennet şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Toprak Kardeşler’in sesine döndü. Başarılı yarışmacılar, Murat Boz’un takımına katılmaya karar verdi.

Kategori

Nazlı İnanç ve Sibel Can sahnede: ‘Bugüne kadarki en iyi düet!’

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Nazlı İnanç, Dert Bende şarkısını seslendirdi. Enerjisiyle herkesi kendisine hayran bırakan Nazlı İnanç, Sibel can’la düet yapacaktı ancak Sibel Can şarkıya dahil olamadı.

Kategori

‘Bana gelmezsen onlara da gitme!’

Gamze Dursun’u ikna etmek için yoğun çaba sarf eden Murat Boz, yarışmacıya görülmemiş bir teklifte bulundu…

Kategori

Murat Boz yarışmacının cevabı karşısında dondu kaldı!

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’de bu hafta yarışmacıya ‘Çok istiyorum seni’ diyen Murat Boz, aldığı cevap karşısında şaştı kaldı.

Kategori

Herkes onu görmeyi bekliyor

Ekranların izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye, yeni bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanırken, yarışmacılardan birinin rap performansı sonucu Acun Ilıcalı; ”Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Türkçe rap” dedi.

Kategori

Murat Boz’dan videolu davet

Şarkıcı Murat Boz, 10 Aralık’ta Bostancı gösteri merkezinde sahne alacak. Boz bu etkinliğin duyurusunu sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile duyurdu. Oyunculuğuyla dikkat çeken Boz, videoyu çekerken gülmemek için bir hayli zorlanmış.

Kategori

Gökhan’ın Acun’a sorusu herkesi kahkahaya boğdu

Murat Boz ve Hadise’nin yarışmacı seçiminde bir anda araya giren Gökhan, Acun Ilıcalı’ya telefonunu neden açmadığını sordu. Daha sonra ortaya keyifli anlar çıktı.

Kategori

‘Ben bastım’ tartışması stüdyoyu kahkahaya boğdu

‘O Ses Türkiye’de yarışmacıyı kapmak için jüri üyeleri birbirleri ile adeta yarıştı. Cihan Eser isimli yarışmacı  performası sonrası Sibel Can, Hadise ve Murat Boz’da döndü. Yarışmacı seçim yapmakta zorlanınca “ilk hangi jüri üyesi döndü ise onu seçeceğim” demesi üzerine stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı. Hadise ve Murat Boz, Cihan Eser’i takımlarına katmak için verdikleri mücadele stüdyodakileri kahkaya boğdu.

Kategori

Gökhan Türkçe’nin azizliğine uğradı

Gökhan Özoğuz, Hadise’nin seçtiği bir yarışmacıyla ilgili konuşurken, söyledikleriyle stüdyodaki herkesi kahkahaya boğdu…Gökhan Özoğuz’un “Türkçe’nin azizliği bu, onu söylemek istememiştim” diyerek durumu düzeltmeye çalışması da stüdyoda eğlenceli anlara sahne oldu.

Kategori

Murat Boz’u zor tuttular!

Eray Tozan’ın kendisini seçmemesi üzerine sahneye çıkan Murat Boz, yarışmacının üzerine yürüyünce ortaya komik görüntüler çıktı.

Kategori

Umutcan’ın O Ses Çocuklar’da yarıştığı görüntüler şaşırttı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Umutcan Türkeri’nin O Ses Çocuklar yarışmasına katıldığı görüntüler izleyenleri şaşırttı. Acun Ilıcalı, yayınlanan görüntülerin ardından Hadise’nin giderek güzelleştiğini Murat Boz’un ise renginin açıldığını söyledi.

Kategori

Aşk dedikoduları alevlendi

Hadise ve Murat Boz, O Ses Türkiye’de jüri üyesi oldukları andan beri birbirlerine yakıştırılıyorlar. Bu program öncesinde ise konuyla ilgili fan savaşları da yaşandı! Hadise, Murat Boz ve Aslı Enver’in fanları sevdikleri sanatçılara övgü dolu sözler söyledi. Aslı Enver’in hayranları bu ilişki ihtimaline soğuk bakarken, Murat Boz ve Aslı Enver’in fanları ikilinin birbirine çok yakıştığını söyleyen mesajlar attılar.