Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan – Sözcü TV

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan

Kategori

Kösem Sultan’da ilginç doğum sahnesi

Star TV’de yayınlanan ve bir dönem dizisi olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’da bu hafta, Kösem Sultan rolündeki Beren Saat’in doğum sahnesindeki ilginç detay gözlerden kaçmadı. Doğum sahnesinde her yeri sesiyle inleten Kösem Sultan, makyajı bile bozulmadan doğum yaptı. Reytinglerde beklediği sonuçları alamayan Kösem Sultan dizisi bu sahneden sonra yine eleştiri oklarının hedefi olacak.

Kategori

Kösem Sultan’daki çekim hatası gözlerden kaçmadı

Star TV ekranında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisindeki çekim hatası izleyenlerin gözünden kaçmadı. Dizinin yeni bölümündeki bazı diyalog sahnelerinde konuşmalar iç mekanda geçmesine rağmen, soğuk havada ağızlardan çıkan duman oyuncuların ağzından da çıktı.

Kategori

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan su altında

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ın konusu ve oyuncuları kadar çekim teknikleri de çok konuşuluyor. Ancak dizinin çekimleri zaman zaman hazırlanan platoların dışına çıkıyor. Örneğin 3. bölümde ekranlara gelen sualtı çekimleri gibi. O görüntülerin sahibi sualtı görüntü yönetmeni Bengiz Özdereli Sözcü Tv’den Turgut Erat’a konuştu.

HABER: Turgut ERAT
KAMERA: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan ilk tanıtım

Tims Production’ın yapımcılığını üstlendiği ve merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Ekim’de Star TV’de yerini alıyor.