Muhteşem Yüzyıl – Sözcü TV

Muhteşem Yüzyıl

Kategori

Kazakistan kendi ‘Game of Thrones’unu çekiyor

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişi tarafından izlenen Game of Thrones dizisinin, 8. sezon ile birlikte sona ereceği açıklandı. Ancak dizinin Kazak hayranları çok da üzgün değil çünkü Kazakistan kendi “Taht Oyunları”nı ya da belki de “Muhteşem Yüzyıl”ını çekiyor.

Kategori

Yılmaz Özdil: Sarayda harem kurulsun!

İzmir Barosu’nun düzenlediği toplantıda konuşan Özdil Emine Erdoğan’ın “harem” övgüsüne böyle yanıt verdi.

Haber: Gökmen ULU

Kamera: Kerim UĞUR

Kategori

Kösem’e şok ceza! RTÜK bu sahneyi affetmedi…

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), şikâyet yağmuruna konu olan ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi nedeniyle Star TV’ye ceza kesti. RTÜK dizide Şehzade Mustafa’nın idam sahnesini “çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar korumalı saatlerde, koruyucu sembol kullanılsa dahi yayınlanamaz.” kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Star TV’yi bir önceki ayın reklam gelirlerinin yüzde 1’i oranında para cezasına çarptırdı.

Kategori

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanı

Star TV’nin merakla beklenen yeni sezon dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 7. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Beren Saat’in diziye iddialı bir şekilde geldiği görülüyor.

Kategori

Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2. bölüm fragmanı

Merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl: Kösem başladı! Şehzade Mustafa’nın idam edilmek üzere yakalanacağı Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2. bölüm 19 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek!

Kategori

İlk bölümüyle sosyal medyayı salladı

Tüm Türkiye’de merakla beklenen ve başrollerindeAnastasia Tsilimpiou, Hülya Avşar, Beren Saat, Mete Horozoğlu, kadir doğulu, Ekin Koç ve Tülin Özen gibi oyuncuların yer aldığı “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasına giren Muhteşem Yüzyıl Kösem, Twitter trendtopic sıralamasında birinci oldu.

Kategori

Sultan I.Ahmet Han tahta böyle çıktı

Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı olan Muhteşem Yüzyıl Kösem, Star Tv ekranlarında ilk bölümüyle yayınlandı. Dizi Sultan I. Ahmet Han’ın tahta çıkışıyla başladı.

Kategori

Muhteşem Yüzyıl, Hülya Avşar hayranlarını ikiye böldü

Muhteşem Yüzyıl hayranlarının merakla beklediği Kösem Sultan dizisinden Istagram’a özel bir teaser yayınlandı. Hülya Avşar’ın canlandırdığı Safiye Sultan’ın bir sahnesinin yayınlandığı teaser’ında ünlü oyuncunun performansı dizinin takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım Safiye Sultan rolüne ünlü oyuncuyu yakıştırırken bir kısım eleştiri oklarının hedefine oturttu.

Kategori

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. tanıtım

Star TV’nin merakla beklenen yeni sezon dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 3. tanıtımı yayınlandı.  Tanıtım Kösem’in ailesinin yanında zorla alınarak saraya götürülmesini anlatıyor.

Kategori

Muhteşem Yüzyıl – Kösem’den ilk görüntüler!

Muhteşem Yüzyıl fırtınası Ekim ayında Kösem Sultan’la yeniden esmeye başlayacak. Beren Saat’i Kösem Sultan rolünde izleyeceğimiz dizinin sürpriziyse, Safiye Sultan rolünde karşımıza çıkacak olan Hülya Avşar. Dizinin fragmanı televizyon izleyicilerinin Ekim ayı itibariyle yeniden saray entrikalarına kafa yormaya başlayacağını gösteriyor.

Kategori

İlk Safiye Sultan Gözde Türker’di

Muhteşem Yüzyıl’da Safiye Sultan’ı Gözde Türker canlandırmıştı. Dizide Safiye Sultan Şehzade Murad ile saraya böyle gelmişti.

Kategori

Kavgada öldürülen genç güvenlik kamerasında

Kadıköy’de Bahadır Grammeşin’in bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.  Olaya karıştığı belirlenen 12 kişi adliyeye sevk edildi.