muhabir – Sayfa 2 – Sözcü TV

muhabir

Kategori

Canlı yayında muhabir kaza geçirdi

Meksika Fox Sport kanalı muhabiri David Medrano Mora’ya canlı yayın esnasında araba çarptı. Guadalajara Havaalanı dışından stüdyoya bağlanan Mora aracın kendisine çarpmasıyla bir anda kadrajdan çıkarak yere düştü. İşte muhabir David Medrano Mora’nın kaza anı…

Kategori

Canlı yayında beklenmedik ziyaretçi

Televizyon muhabirinin canlı yayında anons yaptığı sırada kadraja giren devasa böcek onu çok korkuttu. Sonrasında yaşananlar ise, stüdyo ekibini bile güldürdü.

Kategori

Muhabirin sorusunu duyan çocuk…

Okulun ilk gününde muhabir ile röportaj yapan 4 yaşındaki Andrew Macias muhabirin sorusu karşısında içerlenip ağlamaya başladı.
Kategori

Canlı yayında korkutan olay!

KTLA 5 kanalı muhabiri Wendy Burch canlı yayın esnasında deyim yerindeyse aklı başından gitti. Güzel sunucu merkezle bağlantı yaptığı sırada arkasına bir adam yaklaştı. Burch birden arkasına döndü ve birini görünce güzel sunucunun aklı başından gitti.
Kategori

Canlı yayında olanlar herkesi şoke etti

İngiltere’de Skynews kanalı canlı yayınında muhabir haber sunarken arka planda gençler illizyon gösterisi yaptı. İşte canlı yayına yansıyan o komik anlar.
Kategori

Polisten gazeteciye: Fethullah Gülen’e mi söylettireceksin?

Gezi Parkı olaylarının ikinci yıldönümünde, Gezi Parkı’nda cep telefonuyla fotoğraf çeken gazeteci, gözaltına işlemi sırasında polis tarfından sert bir tokat darbesine maruz kaldı. Gazetecinin adını sorduğu polis “Amerika’ya mı söyleyeceksin, Fethullah Gülen’e mi söylettireceksin” yanıtını verdi.

Kategori

En komik canlı yayın kazaları!

Televizyon kanallarının canlı yayınında yaşanan komik anlar, kazalar ve Gaflar izleyenleri güldürdü. İşte o en komik canlı yayın kazaları…

Kategori

Geleceğin stadı şekilleniyor!

2022 Dünya Kupası’nın yapılacağı Katar’da hazırlıklar tüm hızı ile sürüyor. Birbirinden güzel stadyum projeleri ise yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Al Rayyan Stadı ise fütüristik mimarisi ile göz kamaştırıyor. Stadyumun yapımında kullanılan malzemelerin %90’ı ise geri dönüştürülen malzemelerden oluşuyor. Stadı çevreleyen dış yapıda ise Katar kültürünü simgeleyen 7 desenden oluşuyor. Al Rayyan Kulübüne ev sahipliği yapacak olan stat içerisinde cami, spor merkezi, tenis kortu, fitness merkesi gibi özellikler bulunuyor.
Kategori

17 yıl sonra gelen intikam!

1998 Dünya Kupası’nda Fransa’ya 3-0 yenilerek kupayı kaçıran Brezilya, 17 yıl sonra aynı statta Fransa ile oynadığı maçı 3-1 kazandı.