Mehmet Demirkol – Sözcü TV

Mehmet Demirkol

Kategori

Mehmet Demirkol: ‘Abi herkes her şeyi biliyor ya!’

Mehmet Demirkol, Irmak Kazuk’la birlikte YouTube için hazırlayıp sundukları Ciddiyetten Uzak programında, Dünya Kupası’nda yer alan oyuncuların isimlerinin yanlış telaffuz edilmesini yorumladı. Tamamını doğru talaffuz etmenin mümkün olmadığın söyleyen Demirkol, “Herkes her şeyi biliyor ya!” dedi.

Kategori

Mehmet Demirkol: ‘Kocaman’ın kariyeri yanlış tercihlerle dolu’

Mehmet Demirkol, “Aykut Kocaman bir sene bekleseydi, şimdi Ali Koç’la beraber omuzlarda geliyordu. Kariyeri yanlış tercihlerle dolu” dedi.

Kategori

Demirkol: ‘Advocaat, Fenerbahçe yenilir demek istiyor’

Spor yazarı Mehmet Demirkol ‘Spor Servisi’ programında Fenerbahçe Teknik Dirtektörü Dick Advocaat’ın basın toplantısını değerlendirdi. Demirkol ‘Advocaat, Feyenord ile ikimiz çıkarız diyor yani Fenerbahçe yenilir demek istiyor’ dedi.

Kategori

Demirkol ‘Beşiktaş’ın durumu çok değişik’

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Şampiyonlar Ligi’nde çarşamba günü Benfica’yla karşılaşacak olan Siyah-Beyazlı ekibi yorumladı. Demirkol ‘Beşiktaş’ın on birini sayamıyorsun. Ligin şampiyonu. Sezonun başından beri içerde, dışarda, avrupada yenilmemiş, ama onbirini sayamıyorsun çok değişik bir durum. Beşiktaş üzerine konuşması çok zor’ dedi.

Kategori

Mehmet Demirkol’dan Fatih Terim iddiası!

NTV’de yayınlanan spor servisi programında Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde yaşanan Selçuk İnan krizi ve karşılaşma sonrasında basına yansıyanlar masaya yatırıldı. Galatasaray’da Jan Olde Riekerink’in durumu tartışılırken, spor yazarı Mehmet Demirkol’dan Fatih Terim ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Kategori

Fenerbahçe – Manchester United

Fenerbahçe’nin Manchester United’a 4-1 yenildiği karşılaşma sonunda Ntvspor’da mücadeleyi değerlendiren Mehmet Demirkol, 4-0’dan sonra maçın böyle bittiği için memnun olduğunu belirtirken, “Maç bir anda Robin van Persie’nin jübile meselesine döndü” dedi.

Kategori

Demirkol: “Dünyanın en pahalı hocasına gerek yok”

Mehmet Demirkol, Spor Servisi programında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’i eleştiri yağmuruna tuttu. Demirkol, “Dünyanın en pahalı hocasına gerek yok, bunu her hangi biriside yapabilir. Fatih hoca forumsuz” dedi.

Kategori

Mehmet Demirkol: Beni konuşturmasınlar, delirtmesinler!

Milli takım maçları öncesinde Fatih Terim’in düzenlediği basın toplantısında Mehmet Demirkol’un, Fatih Terim’e takıma alınmayan Arda Turan ve diğer oyuncular hakkında soru sorması hakkında yapılan eleştirilere sert çıktı.

Kategori

“Psikolojik, psikiyatrik sorunları var!”

NTV Spor’da Spor Servisi programında konuşan Spor Gazetecisi Mehmet Demirkol, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

Kategori
Hamza Hamzaoğlu

“Galatasaray o gün kaybetti”

Spor Servisi’nde Hamza Hamzaoğlu’nun gidişini yorumlayan Mehmet Demirkol, Galatasaray’ın Abdurrahim Albayrak’ın gidişinden sonra kaybettiğini belirtti!

Kategori

Mehmet Demirkol: Bu hangi din?

Ntvspor’da Spor Servisi programı yorumcusu Mehmet Demirkol, Yunanistan maçında yaşanan ıslıklama olaylarına büyük tepki gösterdi.‘Ben böyle birşey görmedim. Bu hangi din? Ölüye bile saygı duymayan bu hangi din? Biz mi yanlış okuduk? Fransa’da 12 Müslüman öldürüldü. Elif öldü yahu. Bu nasıl bir anlayıştır. Hangi dinde var bu. Açın okuyun Kur’an’ı. Biraz düşünün, biraz empati yapın. Kendi dininden olmayana saygı duymuyorsun Müslümanlar da öldü onlara da saygı duymuyorsun o zaman. İslam bu değil ya! Yunan marşını yuhalıyorsun, ona saygı duymuyorsun peki yendiğinde neden seviniyorsun? Eğer rakibine saygı duymuyorsan, onunla maç yapmanın da onu yenmenin de bir anlamı yok ki…’

Kategori

“Terim’in hırsı zarar veriyor”

Mehmet Demirkol, Spor Servisi programında Fatih Terim ve kadro yenilemesiyle ilgili yorum yaptı. Bir dönem Terim ile polemiğe giren Demirkol, milli takımın patronunu hırsının hiç bitmediğini ve zaman zaman bu hırsın zarar verdiğini söyledi.

Kategori

“Van Persie’yi bırakırsın gider”

Ntvspor’daki Spor Servisi programında yorumlarda bulunan Mehmet Demirkol, Konyaspor maçının devre arasında yine oyundan alınan Robin van Persie hakkında konuştu.

Kategori

“Dizi sektörüne çok rahat girer”

Ntvspor’da Spor Servisi programında Beşiktaş’ın Fenerbahçe’yi 3-2 mağlup ettiği karşılaşmayı yorumlayan Mehmet Demirkol, hakem Halis Özkahya hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

Kategori

“Melo’nun boşluğu dolmaz”

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Spor Servisi programında Felipe Melo’nun Galatasaray’dan ayrılması ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.