makyaj – Sayfa 2 – Sözcü TV

makyaj

Kategori

Zararlarını hiç böyle görmemiştiniz!

Sigaranın zararlarını ve vücudumuzda yarattığı yıkımı göstermek isteyen ekip özel makyaj tekniğiyle bunu gerçekleştirdi. İnsanlar sigara içmeye devam ederlerse vücutlarında meydana gelecek değişimi görünce sarsıldı.

Kategori

Makyajla kadına dönüşen erkek

Makyajda artık sınır tanınmadığını, ve bir erkeğin makyajla nasıl bir kadına dönüştüğü kameraya böyle yansıdı. Kadına dönüşen genç adam, videosunu sosyal medyada takipçileri ile paylaştı.

Kategori

Makyaj makinesi

Teknoloji ilerliyor ve pek çok makine icat ediliyor. Şimdi sırada makyaj makinesi var. Peki makyaj makinesi gerçekten kullanışlı mı?
Kategori

Yüzüne yaptığı makyajla bakın ne hale geldi

Makyaj uzmanı genç kadın kozmetik ürünlerle kendine üçüncü bir göz ve dudak yaptı. Bu ilginç video sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.
Kategori

Sevdiğiniz insan birden yaşlanırsa?

20’li yaşlarda tanıdığınız, sevdiğiniz bir insanın yıllar sonra yine yanınızda ama belki bambaşka görünen bir bedenin arkasında olduğunu hayal edin. Kristie ve Tavis işte bu hayali kurmak yerine profesyonel bir makyaj ekibi sayesinde yaşlandırıldı ve birbirlerinin yıllar sonraki halini görme şansını yakaladı.

Kategori

Makyaj ile değişiklikte son nokta!

Yüzüne yaptığı farklı bir makyaj ile doğal görüntüsünden oldukça fazla uzaklaşan bu genç kadın izleyenleri oldukça şaşırttı. Makyaj konusunda gelinen son noktayı ve imkanları gözler önüne serdi.

Kategori

Bu bukalemun sadece renk değiştirmiyor!

Enteresan bir şekilde vücutlarına yaptıkları boya ile birbirlerine adeta kenetlenen bu iki kişi, kenetlendikleri şekliyle bukalemunu andırıyor. İzleyenlerse gözlerine inananmıyor.

Kategori

İstanbul’da yoğun sis vapur seferlerini iptal ettirdi

İstanbul’da yoğun sis nedeniyle Kadıköy-Karaköy, Kadıköy-Eminönü, Beşiktaş-Üsküdar ve Üsküdar-Eminönü vapur seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.