Maho ağa – Sözcü TV

Maho ağa

Kategori

Bahçeli: “Maho Ağa’yı incelemesini tavsiye ediyorum”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin grup toplantısında Başbakan Davutoğlu’nu eleştirerek, ”Sayın Davutoğlu’na Köyden İndim Şehire ve Sahte Kabadayı filmlerini izlemesini, kendisiyle bire bir örtüşen rolleri böylelikle görmesini içtenlikle öneriyorum. Ya da Kibar Feyzo’daki Maho Ağa’yı dikkatle incelemesini tavsiye ediyorum” dedi.

Kategori

Kibar Feyzo öküz sahnesi

Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden biri olan Kibar Feyzo’da bakın Feyzo’nun başına neler geliyor. İşte o unutulmaz sahne..

Kategori

Maho Ağa’nın tuvalet sahnesi

Kibar Feyzo filminin en unutulmaz sahnelerinden biri olan Maho Ağa ve Kibar Feyzo arasında geçen tuvalet sahnesi izleyenleri tekrar tekrar güldürüyor.

Kategori

Maho Ağa duvar yazılarını görünce…

Yeşilçam’ın en güzel filmlerinden biri olan Kibar feyzo’nun bir sahnesinde köyün ‘faşist’ ağası Maho Ağa, duvar yazılarını görünce bakın ne yapıyor…

Kategori

Kibar Feyzo fötr şapka sahnesi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı istifa edip, AKP’nin başına geçmeye davet etti. Demirtaş, Cumhurbaşkanı’nı ‘Maho Ağa’ya, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ‘Bilo’ya halkı da ‘Kibar Feyzo’ya benzetti. Kibar Feyzo’nun en güzel sahnelerinden birinde Maho Ağa, Kibar feyzo’ya böyle çıkışıyor.

 

Kategori

Türkiye’nin en uzun nehrinde debi 4 kat arttı

Sivas’ın İmranlı ilçesindeki Kızıldağ’ın güney yamaçlarından doğan ve Bafra Burnu’ndan Karadeniz’e dökülen Türkiye’nin en uzun nehri Kızılırmak’ta, son günlerde eriyen karın etkisiyle ortalama debi geçen yıla göre yaklaşık 4 kat arttı.