macera – Sözcü TV

macera

Kategori

İbrahim ada konseyinin hemen ardından o gerçeği anlattı!

Survivor 2016’ya son veda eden isim olan İbrahim Giydirir, Survivor’a veda ettiği ada konseyinin hemen ardından tam dört buçuk ay boyunca yaşadığı Survivor macerasına dair duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Kategori
Tavuğuyla birlikte dünyayı gezen adam

Tavuğuyla birlikte dünyayı gezen adam

Hayali ise bir tekne satın alıp dünyayı dolaşmak. Guirec Soudee adındaki Fransız denizci dünyanın tadını çıkarırken tavuğunu da bundan esirgemiyor. Tekneye taze yumurta ihtiyacı için aldığı Moniqe ile sıcak bir bağ kuran denizci Guirec tavuğunu hiçbir zaman yanından ayırmıyor.

Kategori
Ölüme meydan okuyan kadın

Ölüme meydan okuyan kadın

Macera tutkunu İtalyan Roberto Mancino ölüme meydan okudu. Şili’deki yanardağ üzerindeyken kendisini boşluğa bıraktı. Sıcak lav ateşinin üzerinde uçan Mancino başarılı bir şekilde yere inmeyi başardı.

Kategori

Frizbi atarken kendilerinden geçtiler!

Kimisi çok uzaklara frizbi atıp düşeceği yerde tutması için arabayla peşine gitti, kimisi atılan frizbiyi tutmak için kendisini uçurumdan denize attı. İşte en aksiyon ve adrenalin dolu frizbi atışları ve bir o kadar da heyecanlı olan tutuşları.

Kategori

Suyun altında onlarca mağara!

Bir göle dalıp onlarca mağaranın içinden geçtikten sonra hep aynı su yüzüne çıkmak istiyorsanız burası tam sizlere göre. Hem adrenalin hemde macera yaşayacağınız su altı mağaraları gezintisi birazda cesaret istiyor.

Kategori

Yakın çekim roller coaster!

Dünyanın en hızlı, en dik roller coasterlerini insanlar vücutlarına adrenalin pompalamak için kullanmakta, işte o anlardan birisini kamera kaydına alındığı an.

Kategori
Köpeklerin en iyi seyahat arkadaşı olduğunun kanıtı

Köpeklerin en iyi seyahat arkadaşı olduğunun kanıtı

Köpeğini seyahatlerine dahil edip epik maceralar yaşayan ikili, köpeklerin en iyi yol arkadaşları olduğunu kanıtlıyor.Kayak, tırmanış, dağ tepelerinde yüzme gibi pek çok doğa aktivitesi yapan Hunter, karavanıyla yollara düştüğünde sadık dostu Aspen’i de bareberinde götürüyor.Hunter ve karısı, Aspen’i 6 haftalıkken sahiplenmiş ve o zamandan beri Aspen’le birlikte Amerika’da 8 farklı eyalet gezmişler.

Kategori

GoPro’dan 2015’e muhteşem veda

Aksiyon ve macera tutkunlarının vazgeçilmez yol arkadaşı GoPro 2015 yılına bu görüntülerle veda etti. Dünyanın dört bir yanından toplanan çok özel görüntülerden derlenen videoyla 2015’in macera dolu anlarına hızlı bir bakış atma fırsatı yakaladık.

Kategori

İki adam cam kutunun içinde aslanların arasında kalırsa..

İki maceracıyı cam kutunun içinde aslanların arasına bırakıyorlar. Bakalım aslanlar insanlara nasıl tepki veriyor.Kesinlikle denemiyiniz

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (02.10.2015)

2 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Marslı, Kafes, Şah Mat, Vesvese: Cin Tuzağı ve Tuhaf Bir Sihir filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (04.09.2015)

4 Eylül 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Taşıyıcı: Son hız, Şeytanın Gecesi, Robinson Crusoe ve Cuma, Piyasadan Büyük Alacağımız Var ve Minyonlar filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (21.08.2015)

21 Ağustos 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Hitman: Ajan 47, Pixels, 13 Günah, Lanet 2 ve Hayallerimdeki Kadın filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (07.08.2015)

7 Ağustos 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Fantastik Dörtlü, Son Şans, Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 yolu, Aç Kalpler ve Vahşet Geçidi filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Motosiklet kullandım demeyin!

Motosiklet kullanmak araba kullanmaktan farklıdır, motosiklet arabaların arasından hızla geçmek yatarak viraj almak gibi normal kullanımda bile heyecan yaratan sürüşler meydana getirir, ancak izleyeceğiniz görüntülerde öyle bir motosiklet kullanılıyor ki çok şaşıracaksınız

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Siccin 2, Ayı Teddy 2, Selfless, Yüzündeki sır, Tehlikeli oyun, Antikacı filmi olmak üzere toplam 6 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Vizyonda bu hafta

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta 6 film yerini alıyor. Hepsi de birbirinden heyecan ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.