LG – Sözcü TV

LG

Kategori

Sozcu.com.tr sizin için inceledi: LG Q6

Sözcü Teknoloji’nin dördüncü bölümünde LG’nin orta segment telefonu LG Q6 incelendi. Fiyatı performans olarak ön plana çıkan LG Q6, Türkiye’de 1299 TL’den satışa sunuldu. Çerçevesiz ekranı ve 2160x1080p çözünürlüğü ile dikkat çeken cihazın, artı ve eksi yönleri masaya yatırıldı.

Kategori

Huawei’nin yeni reklam yüzleri oldukça popüler

Huawei, oldukça iddialı olduğu yeni telefonu P9’un reklamında dünyaca ünlü oyuncular Scarlett Johansson ve Henry Cavill ile çalıştı. Daha önce LG ve Samsung gibi üretici firmalar da ünlü isimlerle çalışmışlardı.

Kategori

Renkli 3D hologram geliştirildi

Güney Kore’de 16 üniversite ve LG gibi teknoloji firmalarının katkı verdiği bir araştırma enstitütüsünün çalışaması ile 3D ve renkli bir hologram sistemi geliştirildi.
Kategori

Çocuklar telefona yapmadığını bırakmadı

LG yeni akıllı telefonu V10 için hazırladığı tanıtım videosunda telefonun dayanıklılığına vurgu yapılıyor. Çocukların eline bırakılan LG V10, bakın ne badireler atlatıyor.

Kategori

LG imzalı Nexus 5X satışa sunuldu

Bildiğiniz üzere Google’ın yeni Nexus’ları bu sene Huawei ve LG’den olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıktı. Şimdi ise yaklaşık bir ay kadar önce tanıtılan telefonlardan LG imzalı olan Nexus 5X pek çok ülkede satışa sunulmuş durumda.