Leverkusen – Sözcü TV

Leverkusen

Kategori

Hakan Çalhanoğlu’ndan halay şov!

Leverkusen’de forma giyen Milli oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu memleketi Bayburt’a geldi. Yıldız oyuncu davullarla karşılanırken, halay çekmekten geri kalmadı.

Kategori

Mihrez: Cin Padişahı Filminin Fragmanı

Doğum günü gelen Betül’ün dört yakın arkadaşı Onur, Şafak, Sibel ve Derin ile bu keyifli günü kamp yaparak kutlamak isterler. Ekibin mizah kaynağı Şafak, eğlenceyi artırmak için bir cin çağırma seansı yapmayı teklif eder; başta zorlansa da herkesi bir şekilde ikna eder. Fakat olacakları elbette hesaba katamaz. Seans esnasında Betül herkesin öldüğü bir halüsinasyon görür ve korkuya kapılır. Kamptan dönerler ama takip eden günlerde arkadaşlarının ve babasının teker teker ortadan yok olduğunu görür. Herkesi kurtarmanın bir çaresini ararken, geçmişten gelen bir günahın bedelini ödediğini fark eder… Kadrosunda Melisa Toros, Tarık Ündüz, Doğa Konakoğlu, Haldun Boysan, Leyla Yüngül ve Gizem İlhan isimlerinin yer aldığı filmin yönetmeni ise Doğa Can Anafarta.

Kategori

‘Mihrez: Cin Padişahı’ filminin lansmanı

Şimdiye kadar Türkiye’de çekilmiş tüm korku filmlerinden farklı olarak  3D cin modellemeleriyle  ile çekilmiş Mihrez: Cin Padişahı  filminin lansmanı önceki gün Karaköy bej restaurant&bar’da gerçekleştirildi.  Beş gencin daveti üzerine aralarına katılan cinler, hayatlarında yok saydıkları bir olayın bedelini ödetmek için peşlerini bırakmaz. Şeytani ve azgın cinler bu gençlere halüsinasyon göstererek akıllarını çelme gücüne sahiptir ve bu durum hayatlarını altüst edecektir. İlk kez bir filme konu olan cin padişahları, yıllar önce gerçekleşmiş bir olaydan yola çıkarak senaryolaştırılmış.  Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı filmin başrolünde Melisa Toros  (Betül) ve Tarık Ündüz’ün  (Onur) yanı sıra usta oyuncu Haldun Boysan  (İlyas)  da yer alıyor.  Özel efekt uygulamaları ile Hollywood standartlarında hazırlanan filmin ilk kez karakterlere göre baştan yaratılan 3D cin modellemeleriyle tüyler ürpertici sahneleri oldukça iddialı.

Haber: Mustafa DERYAHAN

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ