Leonardo DiCaprio – Sözcü TV

Leonardo DiCaprio

Kategori
Leonardo'nun benzeri sosyal medyayı salladı

Leonardo’nun benzeri sosyal medyayı salladı

Roman Burtsev 33 yaşında Rus vatandaşı, onu özel kılan durumsa Leonardo DiCaprio’ya olan benzerliği. Moskova’da yaşayan Roman bu şansı sayesinde reklam filmlerinde oynamaya başladı.

Kategori

SİYAD Ödül törenine Cem Yılmaz damgasını vurdu!

48. SİYAD (Sinema Yazarları Derneği) ödülleri önceki akşam sahiplerini buldu. Ağabeyi Can Yılmaz ile ödül törenine katılan Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle geceye damgasını vurdu. Törende, en iyi yabancı film dalında ödül takdim eden Cem Yılmaz, “SİYAD Töreni’ne ilk Zeki Demirkubuz ile beraber girmiştik. O zamandan beri ödül almadım, bu bana Oscar alamayan Leonardo DiCaprio’yu hatırlatıyor. Yabancı film ödülünü bana verdirerek, Türk sinemasına ne kadar uzak olduğumu göstermeniz beni çok mutlu etti” sözleriyle herkesi güldürdü.

Leonardo DiCaprio, Oscar’ını restoranda unuttu

ABD’li ünlü aktör Leonardo DiCaprio, beş kez aday olduktan sonra kazandığı Oscar ödülünü, kutlama yapmak için gittiği restoranda unuttu. Kutlamaların ardından arabasına binen DiCaprio’ya, restorandan çıkan bir kişi koşarak Oscar’ını uzattı. Olay YouTube’a yansıdı. Ödül gecesinde DiCaprio’nun Oscar aldığı haberi Twitter’da bir dakika içinde 440 bin kez paylaşıldı.

Kategori

En iyi erkek oyuncu Oscar’ı Leonardo DiCaprio’nun oldu

Sinema dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen 88. Oscar Ödülleri, bu gece Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’nda sahiplerini buldu. 5 kez Oscar adayı olup ödülü hiç kazanamayan ve bu yıl ‘The Revenant’ filmiyle tekrar aday olan Leonardo DiCaprio da en iyi erkek oyuncu Oscar’ını aldı.

Kategori
Leonardo DiCaprio, Oscar'ı kazandığı anda...

Leonardo DiCaprio, Oscar’ı kazandığı anda…

Bir grup genç evde sabırsızlıkla yıllardır Oscar kazanmayı uman ama bir türlü alamayan Leonardo DiCaprio’nun  ödülü açıklanınca bakın neler oluyor?

Kategori

Leonardo DiCaprio ile Oscar Alın!

Leo’s Red Carpet Rampage isimli oyun ile Leonardo DiCaprio’nun Oscar ödülünü almasına yardım edebilirsiniz. Son derece zevkli oyunda kırmızı halıda koşarak Oscar ödülünü yakalamaya çalışıyoruz.

Kategori

‘Diriliş’ 22 Ocak’ta vizyonda

12 dalda Oscar adayı gösterilen ‘Diriliş’ 22 Ocak’ta vizyona giriyor. Gerçek olaylardan esinlenilen Diriliş (The Revenant), bir adamın epik hayatta kalma mücadelesi ve insan ruhunun sıra dışı gücünün sürükleyici hikayesini anlatıyor. Oscar ödüllü yönetmen Alejandro G. Iñárritu’nun yönettiği filmin başrolünü Leonardo Dicaprio ile Tom Hardy paylaşıyor.

Kategori
Leonardo Di Caprio şaşkına döndü

Leonardo Di Caprio şaşkına döndü

Lady Gaga ödül almak için adı açıklandığında sahneye gitmek üzere yerinden kalktı. O sırada Leonardo Di Caprio’nun yanından geçen Lady Gaga, Di Caprio’nun sandalyesini sert bir şekilde itti.