lav – Sözcü TV

lav

Kategori

Ekmeğini lavdan çıkartıyor

Aktif volkan dağları ile bilinen İzlanda bölgesinde yaşayan Siggi Rafn Hilmarsson isimli İzlandalı fırıncı coğrafyanın içinde bulunduğu durumu farklı bir şekilde değerlendiriyor. Hilmarsson, volkanik bölgelerde bulunan sıcak toprak içerisinde ekmek pişirmesiyle biliniyor.

Kategori

Korkutucu ama güzel!

ABD’nin Hawaii adalarında yerkürenin derinliklerinden dünyanın yüzeyine çıkan magmalar, okyanusun kayalara sertçe vuran dalgalarıyla birleşince ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

Kategori
Ölüme meydan okuyan kadın

Ölüme meydan okuyan kadın

Macera tutkunu İtalyan Roberto Mancino ölüme meydan okudu. Şili’deki yanardağ üzerindeyken kendisini boşluğa bıraktı. Sıcak lav ateşinin üzerinde uçan Mancino başarılı bir şekilde yere inmeyi başardı.

Kategori
Lavda mangal keyfi

Lavda mangal keyfi

Lavda mangal keyfi. Syracuse Üniversitesi öğrencileri lav kullanarak yapmış oldukları mangalı böyle pişirdiler.

Kategori
Lav ile su karisirsa ne olur?

Lav ile su karışırsa ne olur?

Sosyal medyada yaklaşık 6 milyon tıklandı.Amatör kamera tarafından çekilen görüntü lav ile suyun karışmasını görünce şoke olacaksınız.

Kategori

Lav Filminin Fragmanı

19 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Lav’ filminde İlhamını tropik adaların izole olmuş güzelliklerinden ve okyanus volkanlarının patlayıcı cazibesinden alan ‘Lava’, milyonlarca yıldır yer alan müzikal bir aşk hikayesi.

Kategori

Lavda mangal keyfi

Lavların verdiği ısıyla mangal keyfi yapan bu kişiler sosyal medyada oldukça fazla ilgi gördü. Daha önce görülmemiş bir durumun altına imzasını attılar.

Kategori

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Kemal Derviş ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’nde  Kemal Derviş ile görüştü.  Kılıçdaroğlu “Kemal Derviş’le hem Türkiye’nin, hem dünyanın sorunlarını görüştük. Özellikle ekonomi konusu Sayın Bakanın uzmanlık alanı.  Ekonomiye yaptığı katkıları, Türkiye’yi krizden çıkarma aşamasındaki çabalarını sadece CHP olarak biz değil bütün Türkiye takdirle anıyor” dedi. Kemal Derviş ise, “CHP’nin de söz sahibi olduğu bir iktidar kurulursa o zaman tekrar görüşürüz dedik birbirimize ve ondan sonra tabi bir görev sözkonusuysa o doğrultuda sosyal demokrasiyi ve Türkiye’yi sosyal demokratik yönden geliştirmek için görev almak benim için her zaman bir büyük mutluluk kaynağı olur” dedi.