kovaladı – Sözcü TV

kovaladı

Kategori
Fotoğrafçı kertenkeleyi çekmek isteyince..

Fotoğrafçı kertenkeleyi çekmek isteyince..

Avusturalyalı fotoğrafçı ülkeye özgü kertenkelenin fotoğrafını çekmek isteyince kertenkelenin saldırısına kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Katil balinalar botu kovaladı!

San Francisco’da kameralara yansıyan olay izleyenleri şaşkına çevirdi. Dev katil balinalar botu kovalayında bottaki insanlar korku dolu anlar yaşadı.

Kategori

Avustralya’da koala kadını kovaladı

Avustralya’da ATV tipi motosikleti ile gezen kadın bir anda bir koalanın kendisini kovaladığını farketti. Hızını ne kadar arttırsada peşini bırakmayan koala en sonunda kadının ATV tipi motosikleti durdurmasıyla motosikletin tekerleğine asıldı ve orada kaldı.

Kategori

Çarşı kepçe ile TOMA kovaladı!

Taksim Gezi Parkı protestoları sırasında yaşanan en renkli olaylardan biri de taraftarın kepçe ile TOMA kovalamasıydı. Beşiktaş’ın Taraftar grubu Çarşı üyelerinin kontrolünü ele geçirdikleri bir iş makinası ile polisi kovalamaları kameralara böyle yansımıştı.

Kategori

Jennifer Lopez’in giysisi Google’ı harekete geçirmiş

İnternet arama motoru Google’da fotoğraf arama seçeneğinin neden geliştirildiği tam 14 yıl sonra ortaya çıktı. Google görseller bölümünün açılmasına neden olan isim Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez. Daha doğrusu onun giydiği bir elbise…