koreografi – Sözcü TV

koreografi

Kategori

108 kamyon ile 29 Ekim koreografisi

3. havalimanında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 108 hafriyat kamyonu ile koreografi yapıldı. Cumhuriyetin 93’üncü yılı onuruna 36 bin 800 metre karelik alanda 108 kamyonla 93 rakamı yazıldı.

Kategori

Hoverboard üstünde dans

Tekerlekli hoverboard üzerinde yapılan koreografiler sosyal medyada etkisi altına almaya başladı. Profesyonel dançılar, Justin Bieber’ın son hit şarkısı Sorry’e Segway’lerin üzerinde dans etti. Danslarına akrobatik hareketler de katan bu dansçılar büyük bir kitlenin beğenisini kazandı.

Kategori

Koreli kızların kaygan zeminle imtihanı

Güney Koreli genç kızlardan oluşan müzik grubu bir fuar etkinliğinde konser vermek üzere sahne aldı. başlarına geleceklerden habersiz yerlerini alan grup üyeleri şarkıya ve koreografiye başlamalarıyla birlikte acı gerçekle yüzleşmek zorunda kaldılar. Oldukça kaygan olan zemin koreografiyi baltalarken, genç kızların da şarkı süresince tam 6 kez düşmelerine sebep oldu.

Kategori

Küçük kızın dans performansı rekor kırdı!

Küçük Johanna iki arkadaşı ile birlikte sahnedeyken heyecandan ve adrenalinden olsa gerek koreografinin dışına çıktı. Ortaya çıkan görüntüler ise izleyenlere eğlenceli anlar yaşatırken görüntüler ilginç bir şekilde sosyal medyada milyonlar tarafından izlendi.

Kategori

Hurdadan çıkan alevler evi ve aracı yaktı

Karabük’ün Safranbolu İlçesi’nde hurdacılık yaparak geçimlerini sağlayan ailenin yaktıkları hurdalardan sıçrayan alevler, eve ve kamyonete sıçradı. Yangında evin çatısı yanarken kamyonet kullanılamaz hale geldi. Yangın, saat 18.00 sıralarında Esenler Mahallesi Esen Sokakta meydana geldi. Hurdacılık yaparak geçimlerini sağlayan Aliye Çavdar’ın çocukları kiracı olarak yaşadıkları tek katlı evlerinin önüne topladıkları hurdaların bir bölümünü yaktı. Yanan hurdadan çıkan alevler rüzgarın etkisiyle evin çatısına sonrada hurda topladıkları kamyonete sıçradı. Kısa sürede büyüyen alevler, evin çatısını ve kamyoneti sardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kısa sürede söndürüldü. Yangında evin çatısı ve kamyonet kullanılamaz hale geldi. Sinir krizi geçiren Aliye Çavdar ve kolundan yaralanan oğlu Ümit Ömer Çavdar ambulansla Safranbolu Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.