köpekbalığı – Sözcü TV

köpekbalığı

Kategori

Köpekbalıklarını besleyen kadına şok saldırı

Melissa Brunning, tekneyle okyanusta dolaşırken köpekbalıklarını elleriyle beslemeye başladı. Ancak vahşi balıklardan bir tanesi, elini ısırdığı kadını suya doğru çekti.
Suya düşen 34 yaşındaki kadını arkadaşları zar zor tekneye aldı. Talihsiz kadın, “Her şey bir anda oldu. O sırada sadece parmağımın gittiğini düşünüyordum” dedi.

Kategori

Köpekbalığı saldıran adam son anda kurtuldu!

Köpekbalığı saldıran dalgıç adam, saldırıdan son anda kurtuldu… Bu sırada dışarıda bulunan herkes büyük bir panik yaşadı. Son anda kurtulan dalgıcı görenlerin yüreği ağzına geldi…

Kategori

Okyanus ortasında ölüm kalım savaşı

ABD’de bir vahşi yaşam fotoğrafçısının insansız hava aracıyla kaydettiği görüntüler, katil balinaların saldırısına uğrayan bir köpekbalığının yaşadığı dehşet verici anları anbean gözler önüne serdi.

Kategori
El birliği ile kurtarma operasyonu

El birliği ile kurtarma operasyonu

ABD’de ortaya çıkan görüntülerde, plajdaki tüm insanlar karaya vuran köpek balığını kurtarmak için seferber oldu .Karaya vurmuş olan köpekbalığını kurtarma çabaları böyle görüntülendi.

Kategori
Kopekbaligini kucaklayan cesur dalgic

Köpekbalığını kucaklayan cesur dalgıç

Korkusuzca köpekbalıklarının arasına giren dalgıç, onlara duyduğu yakın ilgiyi böyle gösterdi.Köpekbalığını kucaklayan, elleriyle ağzını açan adam kameralara hem samimi hem de tehlikeli pozlar verdi.

Kategori

Korkusuz dalgıç köpek balıkları arasında

Dalgıçlar koruma, kafes gibi güvenlik önlemleri olmadan köpek balıklarıyla dolu havuza girdi. Köpek balıkları karşısında dalgıçlar oldukça rahat bir tavır segiledi.

Kategori

Köpekbalığı dalgıca saldırdı ve…

Pet şişeyle yapılan ama asla tavsiye edilmeyen bir balık çağırma tekniği. Çıkan sesin bir balığın yaralıyken çıkardığı ses frekansına benzer olduğu iddia ediliyor. Video Papua Yeni Gine-Pidgeon adasında 54 metre derinlikte kaydedildi. İşte köpekbalığının dalgıca saldırdığı o an…

Kategori

Sunucular gördükleri karşısında küçük dilini yuttu!

Amerika’da yayınlanan The Today Show programının sunucuları Karl Stefanovic ve Lisa Wilkinson ekrana gelen dev köpekbalığı görüntülerini izlerken adeta dona kaldılar.

Kategori

Dünyanın en büyük köpek balığını görüntülediler

Kaliforniya açıklarındaki Guadalupe adası yakınlarında tam 6 metre uzunluğunda büyük beyaz bir köpek balığı kameralara yakalandı. Uzmanlar bu balığın şimdiye kadar filmedilmiş en büyük köpek balığı olduğunu bildirdi.

Kategori

Köpekbalığının hayatını kurtardılar

Ölmek üzere olan ve can çekişen çekiç kafalı köpekbalığını kıyıya çekerek hayatını kurtaran bu gençler sosyal medyada büyük takdir topladılar. İşte o enteresan anlar…

Kategori

Köpekbalığı Dünya şampiyonuna saldırdı

Avustralyalı ünlü sörfçü Mick Fanning, Güney Afrika’da büyük bir tehlike atlattı. Mick Fanning sörf tahtasıyla suda olduğu bir anda arkasından köpekbalığı tarafından saldırıya uğradı.

Kategori

Tatile çıkmadan önce izleyin: Köpekbalığı senfonisi

Denizlerin korkunç balıklarına farklı bir bakış açısı… Yüzerken yakalanmak istemediğiniz köpekbalıklarına bir de bu açıdan bakın… Seyahate çıkmadan önce mutlaka bu videoyu izleyin, izleyin ki köpekbalığı türleri hakkında bilginiz olsun…