konyaaltı – Sözcü TV

konyaaltı

Kategori

Sırtüstü yüzen adam ortalığı karıştırdı!

Antalya’nın ünlü Konyaaltı sahilinde yüzmek için yaklaşık 100 metre denize açılan ve geri geri kulaç atan bir kişi, boğulma tehlikesi geçirdiği zannedilerek polis tarafından botla alındı. Kıyıya getirilen ve sağlıklı olan adam, “Geri zekalının biri boğulduğumu sanmış” diyerek ihbarcıya tepki gösterdi.

Kategori

Eşinin boğulduğu yerde bir yıl sonra yüzerken boğuldu.

Ahmedov’un eşinin de geçen yıl aynı yerde yüzerken boğulduğu öğrenildi. Konyaaltı İlçesi Sarısu Mesire Alanı’ndaki olay saat 18.00 sıralarında medyana geldi. Sarısu sahilinde içki içip denize giren Fenah Ahmedov, bir süre sonra suda hareket etmeden durdu. Durumu fark eden çevredekiler, 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istedi.

Kategori

Yüzme bilmeyen genç ölümden döndü

Antalya”da arkadaşlarıyla birlikte denize giren 22 yaşındaki Osman Burak Çetinkaya, ölümden döndü.
Olay, bugün saat 15.00 sıralarında Konyaaltı Sahili’nde meydana geldi. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı’ndan bu yıl mezun olan Osman Burak Çetinkaya, Dikey Geçiş Sınav (DGS) için Antalya Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’ne geldi. Sınav çıkışı arkadaşlarıyla birlikte Konyaaltı Sahili’ne geçen Çetinkaya denize girdi. Yüzme bilmediği belirtilen genç suda bir süre çırpındıktan sonra hareketsiz kaldı. Haber verilmesi üzerine cankurtaran suya girerek, üniversiteli genci karaya çıkardı. Konyaaltı Sahili’nde bulunan 112 İstasyonu’ndaki sağlık görevlilerinin müdahalesiyle Osman Burak Çetinkaya’nın midesindeki su boşaltıldı. Kendisine gelen Çetinkaya önlem amaçlı olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Osman Burak Çetinkaya’nın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Kategori

Çocuklarının önünde karısını dövdü!

Antalya’da Suriye uyruklu bir kişi, iki çocuğunun gözleri önünde karısını dövdü. Olay, öğle saatlerinde Konyaaltı ilçesi, Akdeniz Bulvarı sahil kesiminde meydana geldi. Bir anda annesi ile babasının kavgası arasında kalıp ne yapacağını bilemeyen çocuk ise, aracın kapısını açıp içine bindi.

Kategori

İstanbullular bunu izlemesinler

HAVA sıcaklığının 27 derece olduğu turizmin başkenti Antalya’da sahiller yerli turistlerle dolup taşıyor. Kimisi güneşleniyor, kimisi denizde serinliyor.
Yetişkinler kadar çocuklar da denizin tadını çıkartıyor. Babalarının kucağında ilk kez denizle tanışan çocuklar, ayaklarını suya sokarak ilk deneyimlerini doyasıya yaşıyor. Dönem sonu sınavlarının yorgunluğunu arkadaşlarıyla birlikte plajda eğlenerek atmaya çalışan öğrenciler ise plaj voleybolu oynayıp bol bol özçekim yapıyor.
Haziranla birlikte yaz aylarının vazgeçilmezi su sporları da faaliyete geçti. Tatilciler, kimi zaman jet-ski ile gezintiye çıkıyor, bazen de paraşütle Konyaaltı’nı kuşbakışı izleme şansı yakalıyor.

Kategori

Rahmi dedenin rezil olduğu an

Star Tv’nin sevilerek izlenilen dizisi Paramparça’da bu hafta, Cihan Gürpınar’ın babası Rahmi, ahırda çıkan yangının nedenenini araştırmak için evden çıktı, o sırada Hazal’da boş durmadı, dedesinin evine girdi ve bilgisayarındaki C,han Gürpınar’a tezgah kurma videosunu çaldı, Rahmi dede eve gelip Hazal’a tam şantaj hazırlığı içindeydi ki Hazal’ın bu videoyu çalması hesapları alt üst etti.