koltuk – Sözcü TV

koltuk

Kategori

Telefonla uğraşan sürücülere şaka yaptılar

Şoför koltuğunda telefonuyla uğraşan sürücülerin trafikte yaptıkları hatayı onlara göstermek isteyen kişiler, çeşitli şakalarla sürücüleri sinirlendirdiler. İngiltere’de meydana gelen görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Kendi pufunuzu kendiniz yapmak ister misiniz?

Kendi pufunuzu kendiniz tasarlayabilirsiniz… Hem de çok ucuza… Boş bir kovayla zevkinize göre tasarladığınız şahane bir pufa sahip olabilirsiniz…

Kategori

Araba koltukları için akıllı sensör

BeBop kumaş sensörler ile akıllı arabalarda koltuklar için daha güvenli anlamına geliyor. BeBop akıllı malzeme ile statik olarak tüm nesneleri algılayabilir.

Kategori

Koltuğun düştüğünü farkedemedi…

Pick-up’ın arkasında yük taşıyan sürücü seyir halinde ilerlerken koltuğun düştüğünü farkedemeyince ortaya bu manzara çıktı. Koltuğu bir ip yardımıyla bagaja bağlayan sürücü koltuğun düştüğünü farkedemeyince koltuk aracın arkasında sürüklendi, arkadan onu takip eden diğer aracın sürücüsü ise o anları cep telefonuna kaydetti.

Kategori

Eski küvetten koltuk yaptı

Eski bir küveti alıp önce kesti. Sonra da görünce ayırt edilemeyecek bir koltuğa dönüştürdü. Uzun bir uğraş sonucu oluşturulan koltukta, küvete dair birşey kalmadı.