kola – Sözcü TV

kola

Kategori
depo880

Benzin deposuna kola doldurdular

Benzin deposuna kola döken kişinin aracında deneme yaptığı görüntüler sosyal medyanın gündemine geldi. Kısa sürede viral hâle gelen görüntülerde herhangi bir sürpriz yaşanmıyor.

Kategori
kola

Çamaşır suyuyla kola karışırsa ne olur?

Kola bugüne kadar birçok farklı testin konusu oldu. Kaynatıldığında koyu bir kıvam almasıyla ilgili testlerin gerçekleştirildiği kolanın demir üzerinde oluşan pasları giderdiğine yönelik videolar da video izleme sitelerinde sıkça kendine yer buldu. Şimdi ise başka bir soruya cevap buluyoruz; kolayla çamaşır suyunu karıştırırsak nasıl bir sonuç ortaya çıkar?

Kategori
k567

Hayatında ilk kez kola içen kadının tepkisi…

Kafeinli içeceklere alerjisi bulunduğu için hayatı boyunca hiç kola, gazoz ya da buna benzer içinde kafein bulunan içecekler içmeyen genç kadın, hastalığını atlatınca kolayı ilk kez içiyor. Sonrasında ise oldukça duygulu anlar yaşıyor.

Kategori
r1r1

İki şişe kolayla saç yıkanırsa…

Tam iki şişe kolayı saçlarına dökerek yıkayan kız sosyal medyada kısa sürede trend oldu. Sonrasındaki sonuç ise bakın nasıl oldu.

Kategori
dfsgfhf

Kola şişesinin içine çakmak gazı sıkılırsa…

Rus deneyci kolanın içine çakmak gazı sıkarak olanları kameraya kaydetti.  Neler olur hiç merak ettiniz mi ?

İşte o anlar…

Kategori
müsil

Sevgilisi kolasına müshil koyunca…

Kız arkadaşına kötü bir şaka yapan adam gülmekten kendini alıkoyamadı. Marketten müshil ilacı alarak kız arkadaşının kolasına koydu. Kolayı içen kız 40 dakika sonra miğdesindeki sıkıntıyı hissederek tuvalete koştu. Şakayı yapan adam bu durum karşısında gülmekten konuşamadı.

Kategori
za1

Kağıt ile kola şişesi kapağı nasıl açılır

Kağıttan yaptığı açacak ile kola şişesinin kapağını kolayca açmayı başaran bu adam enteresan bir şey deneylemiş oldu. Bu yöntem ile açacak olmayan zor durumlarda akıllara gelecek yöntemin bu olacağı gösteriliyor.

Kategori
kooo

Kola ile saçlar yıkanırsa…

Kola ile saçlar yıkandığında ne gibi sonuçlar ortaya çıkar. İşte tam da bu videoda yaşananlar komik bir şekilde ele alınmış. O anları izlediğinizde siz de denemek isteyeceksiniz…

Kategori
aaa

Özer Sencar son seçim anketini açıkladı!

MetroPoll araştırma şirketi başkanı Özer Sencar, Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Sencar, 18-21 Nisan tarihlerinde ‘Türkiye’nin Nabzı’ Araştırması başlığıyla 28 ilde 2824 kişiyle yüz yüze yapılan araştırmanın sonuçlarını açıkladı.