kiralık aşk – Sözcü TV

kiralık aşk

Kategori

Kiralık Aşk 68. Bölüm 2. Fragmanı

Kiralık Aşk 68. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde ortaya çıkan bir ses kaydı ortalığı bir anda karıştırıyor.

Kategori

Ayberk Atilla’dan üzücü haber

Kiralık Aşk ve Seksenler dizileri ile izleyici karşısına çıkan Ayberk Atilla’dan üzücü haber geldi. Mesane kanserine yakalandığı belirtilen Atilla, tedavi gördüğü hastanede müşahede altına alındı. Kiralık Aşk dizisinde oynadığı ayakkabı tamircisi sahnesi…

Kategori

Kiralık Aşk 68. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’nin canı hiç olmadığı kadar yeşil elma çekerken etraftakiler ise güzel kadının hamile olduğunu düşünüyor.

Kategori

Kiralık Aşk 66. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin fenomen dizisi ‘Kiralık Aşk’ yeni bölümüyle 23 Aralık cuma 20:00’da. Merakla beklenen yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Kiralık Aşk 65. Bölüm Fragamanı

Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne ailesine Ömer ile birlikte olacağını söylüyor. Yoksa gideceğinden bahsediyor.

Kategori

Kiralık Aşk 59. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne her geçen gün biraz daha yakınlaşıyor. Bu sefer ilk hamle Defne’den geliyor ve Ömer’in kendisine sarılmasını istiyor.

Kategori

Kiralık Aşk 56. Bölüm 2. Fragmanı

Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk’ta bu hafta Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ne yapıp ne edip Defne’yi kazanmanın derdinde…

Kategori

Kiralık Aşk 56. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk’ta bu hafta Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ne yapıp ne edip Defne’yi kazanmanın derdinde…

Kategori

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Defne ve Ömer kavuştu. Aşk yeniden alevleniyor. Düğün hazırlıkları sürerken beklenmedik bir itiraz, tüm dengeleri alt üst ediyor. Defne ve Ömer’in evliliğine karşı duran kim?

Kategori

Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk’ta o sürpriz düğün sizce kimin? Ömer ve Defne barışıyor. Ömer dedesini de affediyor ve dizi mutlu sonla yeni sezona ışık mı yakıyor?

Kategori

Kiralık Aşk 51. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer duyduğu sır ile sarsılırken Defne ise ayrılığın acısıyla şehir değişikliği yapmak istiyor.

Kategori

Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Ömer ve Defne ilişkisinin son durum nasıl gelişiyor? İkili tamamen koptu mu yoksa son bir ümit daha var mı?

Kategori

Kiralık Aşk 50. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne’nin ilişkileri kopma noktasına geliyor. Ömer, Defne’yi affedebilecek mi?

Kategori

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’ye kızan Ömer alıp başını gidiyor. Defne ise  Ömer’in nereye gittiğini deliler gibi merak ediyor.

Kategori

Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne dopdolu bir, iki gün geçiriyor ve aşkı iliklerine kadar hissediyorlar.

Kategori

Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne ve Ömer’in keyiflerine diyecek yok. Yoksa Defne hala sırrı açıklamadı mı?

Kategori

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde ortalığı ayağa kaldıran bir gelişme yaşanıyor. Bakalım bu olayın ardından Ömer Defne aşkı nasıl şekillenecek?

Kategori

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Neriman’dan beklenen haber aylar sonra geliyor: Düğün var!

Kategori

Kiralık Aşk 47. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 47. bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’nin her şeyi saklamasının ardından tüm sırları öğrenen Ömer ne yapacak?

Kategori

Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Fikret Gallo’dan gelen mektubu okuyor ve Defne’ye sitem ediyor.

Kategori

Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret’ten gelen mektupla irkilen Defne, mektubu imha mı edecek yoksa kaderine mi boyun eğecek?