keyif – Sözcü TV

keyif

Kategori

Haftasonu neşesi!

Haftasonu geldiğinde bir çok insan özellikle çalışanlar çok mutlu olur. İşte yaşlandığınızda da bu teyze gibi keyifli olmak istiyorsanız, neşenizi her zaman koruyun…

Kategori

Haftasonuna yelken açtık!

Karada da yelken kullanabilirsiniz… Biraz yaratıcı olmak yeterli… Kaykayın üzerine oturup bir örtüyü gererek kendi yelkenlisini yapan bu adam gibi…

Kategori

Yanınızda böyle sevimli biri varsa spor yapmak çok keyifli!

Spor yaparken sıkılıyorsanız bir de bu yöntemi deneyin! Minik bebek spor yapan babasını yalnız bırakmıyor… Babası da hem sporunu yapıyor, hem de minik kızıyla keyifli dakikalar geçiriyor…

Kategori

Seren Serengil’in tekne keyfi

Seren Serengil, ameliyat sonrası fiziğiyle kendisinden söz ettiriyor. Geçirdiği mide ameliyatından sonra verdiği kilolarla çok daha formda ve fit bir görüntüye kavuşan Seren Serengil tatilinin son günlerinde de olsa magazin programlarında ve gazetelerinde boy göstermeye devam ediyor. Bikinili fotoğraflarının yayınlanmasının ardından ortaya atılan ‘Seren selülitli’ iddialarını çürütmek amacıyla sosyal medya hesabından da çok sayıda paylaşım yapan Seren Serengil, son olarak bir arkadaşının teknesinde güneşlenirken çekilmiş bir videosuna yer verdi. Üzerinde seksi bikinisiyle görülen Serengil, videoda magazinciler tarafından bir botla uzaktan çekilirken görülüyor.

Kategori

Ayının havuz keyfi

Sıcak havadan bunalan ayı, havuzda böyle keyif yaptı. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde sıcaktan bunalan dev ayı, bir evin havuzunda serinledi. O anlar bir komşunun cep telefonuna yansırken, bir süre suda stres atan ayı, ardından havuzdan çıktı ve doğal ortamına döndü.

 

Kategori
Maymunun banyo keyfi

Maymunun banyo keyfi

Banyo yaptırılan maymunun keyfine diyecek yok. Banyodan sonra bakımı yapılan yavru maymunun rahatlığı gülmekten kırdı geçirdi.

Kategori
Yavru ördeklerin su kaydırağı keyfi

Yavru ördeklerin su kaydırağı keyfi

Ördeklerin yavrularının keyiflerine diyecek yok.. Yavru ördekler kendileri için hazırlanmış küçük kaydıraktan sırayla kayıyorlar.

Kategori

Deniz aslanı böyle yakalandı!

Deniz kenarında güneşten bunalan deniz aslanı çareyi insanların güneşlenmek için kullandıkları şezlonglara uzanmakta buldu, durumu gören çevredeki vatandaşlar durumu cep telefonuna kaydedince bu eğlenceli görüntü ortaya çıktı.

Kategori

Kaçmak isteyen geyik havuza böyle düştü

Annesinden ayrılan yavru geyik düştüğü bir evin bahçesindeki havuzdan bir türlü çıkamayınca olaya ev sahipleri el attı. İşte o yavru geyik kurtarıldığı an havuza tekrardan böyle atladı.

Kategori

Ağır çekimde sörf keyfi

Profesyonel anlamda sörf yapan ve videolarını sosyal medyadaki hesaplarından paylaşan bu adam için sörf, tam anlamıyla bir tutku.

Kategori

Adı tembel, kendisi keyifçi…

Hayvanlar arasında insanların en çok dikkatini çeken ve en çok da güldüren tembel hayvanların bomba videoları sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor, bu seferde tıpkı sahil kenarında keyif yapan insan gibi havuç dilimleri yiyor…

Kategori

Lavda mangal keyfi

Lavların verdiği ısıyla mangal keyfi yapan bu kişiler sosyal medyada oldukça fazla ilgi gördü. Daha önce görülmemiş bir durumun altına imzasını attılar.

Kategori

Türk-Boşnak ilişkilerine Travnik Üniversitesi’nden destek

Türk öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Bosna Hersek’teki Travnik Üniversite’si Bağımsız kurumu, Avrupa Birliği yöneticileri ve gazete Euromanger tarafından yılın en iyi yöneticisi ve hukuk fakültesi ödülünü aldı, Bosna-Hersek’teki Travnik Üniversite’si 1’si düzenlenen Türk-Boşnak kültür gecesine Nato’da Görevli Barış Gücü Birliği’nin Türk subaylarının da katılımıyla düzenlenen geceye yoğun bir ilgi vardı gecede Türk ve Boşnak kültürüne ait yemekler tanıtıldı halkoyunları ve şarkılar eşliğinde tanışma gerçekleştirildi. Özellikle Bosna-Hersek’teki Türk öğrencilere eğitim konsunda büyük destekler veren Travnik Üniversite’sine her sene daha fazla ilgi artıyor.