Kerimcan Durmaz – Sözcü TV

Kerimcan Durmaz

Kategori

Milano’da Kerimcan’ın eğlenceli anları

Geride bıraktığımız günlerde ortaya çıkan ve bir süre için gözlerden uzak kalmak adına Milano’ya gittiği ortaya çıkan Kerimcan Durmaz, yeni paylaşımlarda bulundu. Bir erkek ve bir de kadın arkadaşıyla birlikte Milano’ya giden Kerimcan Durmaz, burada geçirdiği keyifli vakitleri Snapchat hesabından takipçileriyle paylaştı. Attığı kahkahalarla, Samsun’da yaşadığı saldırı olayını geride bıraktığını gösteren Durmaz, paylaştığı videolarda Milano’ya birlikte gittiği kadın arkadaşını şakayla karışık hırpalarken görülüyor.

Kategori

Kerimcan Durmaz ölümden dönmüş!

Samsun’da bir gece kulübünde meydana gelen saldırıda ‘sadece ayağım burkuldu’ diyen Kerimcan’ın ölümden döndüğü ortaya çıktı.Renkli Sayfalar’ın haberine göre İstanbul’da bir hastanede tedavi altına alınan Kerimcan Durmaz’ın gün içinde taburcu edilmesi bekleniyor. Magazin muhabirlerinin mikrofonlarına konuşan Kerimcan’ın annesi, her ne kadar oğlunun hiçbir şikayeti olmadığını söylese de yüzündeki ifade durumun ciddiyetini ortaya koyuyordu.

Kategori

Kerimcan Durmaz silahlı saldırı sonrası ilk kez konuştu

30 Kasım’da Samsun Hayal Kahvesi’nde sahne alan Kerimcan Durmaz’ın sahne aldığı mekanda arbede çıktığı ve Durmaz’ın silahlı saldırıya uğradığı iddiaları sosyal medyayı karıştırdı. Hafif yaralandığı iddia edilen Durmaz, Twitter’ın bugünkü en çok konuşulan gündemine girdi. Ekşisözlük’te de Kerimcan Durmaz’a saldırı başlığı açıldı. Çiftlik Caddesi üzerinde bulunan eğlence mekanında meydana gelen saldırı sonrası ayak bileği burkulan Kerimcan Durmaz, Renkli Sayfalar’a telefonla bağlanarak durumu hakkında bilgi verdi. İşte Kerimcan Durmaz’ın kendi ağzından yaşananlar…

Kategori

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim’de…

Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim galasında jüri koltuğuna oturuyor. Yeni sezona hızlı giriş yapan İşte Benim Stilim’in jüri koltuğuna Kerimcan Durmaz katılıyor. Hafta içi Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve Ivana Sert’in yer aldığı jüriye Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz da dahil oluyor.İşte Benim Stilim’de ilk gala pazar günü TV8 ekranlarına geliyor. Öykü Serter’in keyifli sunumu ile ekranlardaki yerini alacak olan İşte Benim Stilim’e Derya Uluğ ve Buray da şarkıları ile renk katacak.İlk gala bölümü ile 27 Kasım Pazar günü 15.00’da TV8 ekranlarındaki yerini alacak.

Kategori

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz’a verdiği sözü tuttu

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, geride bıraktığımız akşam yeni yaşını kutladı. Magazin dünyasının pek çok ünlü ismi önceki akşam Kerimcan Durmaz’ın doğum günü partisinde buluştu. Aralarında Seren Serengil, Demet Akalın, Okan Kurt, Fatih Ürek gibi isimlerin bulunduğu davetlilerle birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Durmaz’ı mutlu eden bir başka gelişme ise, geride bıraktığımız günlerde katıldıkları bir partide Kerimcan Durmaz’a yüzük yaptıracağı sözünü veren ve yaptırmayan o…pu olsun diyerek ne kadar ciddi olduğunu gösteren Demet Akalın’ın sözünü tutması oldu. Durmaz hediyelerini snapchat hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşırken geceye ait pek çok detayı da yine sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Bu renkli gecede sahne alan Berkay da birbirinden güzel şarkılarıyla doğum gününe katılanları coşturdu.

Kategori

Demet Akalın’dan Kerimcan’a küfürlü tepki

Geride bıraktığımız akşam üzerinde uzun süredir çalıştığı Rakipsiz adlı albümün tanıtımını yapan Demet Akalın, yakın dostlarının katıldığı tanıtım gecesinde adeta kendinden geçti.  Albümü piyasaya çıkar çıkmaz çok iyi yorumlar alan Demet Akalın’ın bu özel gecesine katılan isimlerden biri de sosyal medya fenomenlerinden Kerimcan Durmaz oldu. Gece boyunca hesabından yaptığı paylaşımlarla bu özel partiden görüntüleri takipçileriyle paylaşan Durmaz’ın Demet Akalın’la olan videosu ise büykü dikkat çekti. Demet Akalın’ın parmağında pahalı yüzüklere takılan Kerimcan Durmaz’a başarılı şarkıcı Demet Akalın’ın yanıtı ise çok şaşırtıcı oldu. “Bu yüzüklerin aynısından sana da yaptırmayan O….pu olsun” diyen Akalın’ın o görüntüleri Durmaz’ın takipçileri tarafından Demet’in eğlenirken kendinden geçtiği şeklinde yorumlandı.
Kategori
Kendi işletmesinin açılışına katılamadı

Kendi işletmesinin açılışına katılamadı

Bodrum’da kış ayı boyunca inşaat çalışmaları süren ve yaklaşık 2 milyon liraya mal olduğu öğrenilen Hadise’nin, La Plaj isimli beach’inin açılışı geçtiğimiz günlerde yapıldı. İnternet Fenomeni Kerimcan Durmaz’ın DJ’lik yaptığı Beach’in açılışına Hadise katılamadı. Hadise’nin açılışa, yoğun programı nedeniyle gelemediği öğrenildi. Ünlü şarkıcının, annesi ve ablası ise işletmesinin açılışında yer aldı.

Kategori

“Sabri, ablan Galatasaraylı bebeğim”

Galatasaray’ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu’nun Kerimcan Durmaz’la görüntülenmesi sosyal medyada gündeme oturdu. Snapchat fenomeni DJ Kerimcan Durmaz ile bir araya gelen Galatasaraylı futbolcu, Kerimcan Durmaz’ın videoda “Sabri, ablan Galatasaraylı bebeğim, herhalde” dediği duyuluyor.

Kategori
Sabri'nin Kerimcan ile imtihanı

Sabri’nin Kerimcan ile imtihanı

Sosya medyada fenomen olarak bilinen Kerimcan Durmaz’ın Galatasaraylı  Sabri Sarıoğlu ile çektiği  video sosyal medyada günün olayı oldu.