kepçe – Sözcü TV

kepçe

Kategori
Dik yamaçtan kepçeyi böyle indirdi

Kavga eden kepçe operatörü sinirlenirse…

Kepçeyi kullanan sürücü, aracının ekipmanından faydalanarak tali yol üzerindeki kavgayı farklı bir şekilde sonuca ulaştırdı.

Kategori

8 yaşındaki kızına kepçe kullandırıyor

Balıkesir’in işlek caddesinde 8 yaşındaki kızına kepçe kullandıran babaya tepki yağıyor. Bir vatandaşın Sözcü Whatsapp hattına gönderdiği o görüntü…

Kategori

Kontrolden çıkan kepçe caddeyi savaş alanına çevirdi

İstanbul Eyüp’te inşaata malzeme yüklediği esnada kontrolden çıkan kepçe, caddeyi adeta savaş alanına çevirdi. 8 aracın kullanılamaz hale geldiği ve 3 gencin can havliyle kendilerini apartmana attığı o anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Eyüp Akşemsettin Mahallesi’nde dün saat 16.00 sıralarında cadde üzerindeki inşaata malzeme yüklediği sırada kontrolden çıkan kepçe, az kalsın faciaya neden oluyordu. Döne döne yokuş aşağıya gelen tonlarca ağırlıktaki kepçe, cadde üzerinde park halinde olan 8 araca çarptı. Araçlara çarparak durabilen kepçe, sokağı adeta savaş alanına çevirdi. Kaza esnasında kepçeyi durduramayan operatör, son anda kendini dışarıya attı. Yaralı operatör, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kategori

Sizce nereyi izliyorlar?

Bu video size bi yerlerden yabancı gelmiyorsa Türkiye’de yaşıyorsunuz veya yaşamışsınız demektir. Sadece Türkiye’ye özgü olduğu kabul edilen ve sosyal medyada zaman zaman tiye alınan konulardan biride Türkiye’de insanların şantiye izlemesi.

Kategori
Dik yamaçtan kepçeyi böyle indirdi

Dik yamaçtan kepçeyi böyle indirdi

Kepçe operatöründen ustalık isteyen hareket.Kameralara yansıyan görüntülerde büyük bir cesaretle iş makinasını dik yamaçtan böyle indirdi..

Kategori

İşte kepçeli aile kavgasının inanılmaz görüntüleri!

Kastomonu’da, geçen yıl 25 Temmuz’da 2 aile arasındaki taş, sopa, silah ve kepçeli kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Dava dosyasına giren görüntülerde Bülent Özbay’ın tabanca ile vurulması, kardeşi Murat Özbay’ın da onu vuran Erdal Demirtaş’ı ve otomobilini kepçeyle yamaçtan aşağıya atması yer aldı.

Kategori

Yoluna park eden otomobillere kızdı ve…

Kepçe operatörü şantiye alanında yoluna park eden arabalara sinirlenince, arabaları kepçeyle iteleyerek yolu açmaya karar verdi, lüks otomobiller hasar gördü, işte o anlar…

Kategori

Çarşı kepçe ile TOMA kovaladı!

Taksim Gezi Parkı protestoları sırasında yaşanan en renkli olaylardan biri de taraftarın kepçe ile TOMA kovalamasıydı. Beşiktaş’ın Taraftar grubu Çarşı üyelerinin kontrolünü ele geçirdikleri bir iş makinası ile polisi kovalamaları kameralara böyle yansımıştı.

Kategori

Jennifer Lopez’in giysisi Google’ı harekete geçirmiş

İnternet arama motoru Google’da fotoğraf arama seçeneğinin neden geliştirildiği tam 14 yıl sonra ortaya çıktı. Google görseller bölümünün açılmasına neden olan isim Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez. Daha doğrusu onun giydiği bir elbise…