kaykay – Sözcü TV

kaykay

Kategori

Kaykayın laneti!

Bir kişinin ayağının altından kayan eğlence aracı, yoldan geçen bir bisikletlinin önüne denk geliyor ve çıkan kargaşada bisikleti süren kişinin denize düşmesine neden oluyor

Kategori

Parka yeni bir kaykay ustası geldi

Kaykaycıların uğrak yeri olan parka yeni bir kaykay ustası geldi. Ama bu usta beklenenin aksine, genç bir insan değil… O bir köpek!

Kategori

Bu klip muhafazakarları kızdırdı

Suudi Arabistanlı pop şarkıcısı Mecid El Esa’nın son klibinde rengarenk kıyafetler içerisindeki kadınların dans etmek ya da kaykay yapmak gibi ‘pek de alışık olunmayan’ eylemlerde bulunması, ülkedeki muhafazakarların tepkisini çekti.

Kategori
Paten kaymada çığır açan adam!

Paten kaymada çığır açan adam!

Rollerman olarak geçen bu sporları profesyonel olarak uygulayan bu ikilinin mücadelesi insanı heyecanlandırır cinsten. O hızlarda o virajları alışları gerçekten inanılmaz.

Kategori

Mükemmel atlayışın verdiği hissiyat

Kaykay turnuvaları yurt dışında birçok ülkede üstünde oldukça başarılı hareketler yapan ve turnuvalarla meşhur bir halde. Bu cambazlıklar bir de aksiyon içerikli konseptlerle birleşince ortaya böyle sonuçlar çıkıyor.

Kategori
Uçuş hissi veren tek tekerli kaykay

Uçuş hissi veren tek tekerli kaykay

Son yıllarda pek çok elektrikli kaykay modeli görsek de bu kaykay gerçekten ilginç; çünkü tek tekerli ve dengesini kendi kendine kuruyor.

Kategori
Çimde gidebilen arazi kaykayı

Çimde gidebilen arazi kaykayı

Her zaman daha fazla aksiyon ve zorlu arazilerde gezmek isteyen kişilerin istekleri farklı cihazların üretilmesine ön ayak oluyor.Bu kaykay kumda ve betonda kusursuzca gitmek için tasarlanmış.

Kategori

Bozuk paralardan kaykay olur mu?

Kendisine yaratıcı bir kaykay hazırlamak isteyen Christopher Chann bozuk paralardan kaykay yapmak istedi. Engebeli arazilerde pek işe yaramasa da düz yolda gayet başarılı olabilecek bir kaykay tasarladı.

Kategori

Kaykayla gösteri yapıp para topladı

İnsanları etrafına topladıktan sonra kaykayıyla gösteri yapıp para toplayan köpeğin videosu sosyal medyada en çok izlenen videolar arasındaydı. Sahibinin kendi hesabından paylaştığı videoda köpek ile sahibi birlikte çalışıyor.

Kategori

Matkapla çalışan elektrikli kaykay

Zekice tasarlanmış, matkap ile kaykayı bir araya getirerek harika bir icat yaratan kişi internet kullanıcılarının dikkatini çekti. İşte matkapla çalışan elektrikli kaykay…

Kategori

Kaykayı ustalıkla süren köpek

Kaykayı ustalıkla süren köpeğin videosu sosyal medyada paylaşıldı. Günün en çok paylaşılan videoları arasında yer alan köpek büyük beğeni topladı.

Kategori

Yerçekimsiz ortamda kaykayla neler yapılır?

Kaykay dünyasının en tanınmış isimlerinden biri olan Tony Hawk yeteneklerini kaykayla yerçekimi olmayan bir uçağın içinde sergiledi.

Kategori
Hoverboard nasıl yapılır?

Hoverboard nasıl yapılır?

Geleneksel kaykaydan biraz daha büyük olan “Hoverboard” isimli kaykayı kendi imkanlarıyla yaptı.Motor ve tekerlek kullanarak ev yapımı hoverboard bakın nasıl yapıyor.

Kategori

Katlanabilir elektrikli kaykay

Linky adı verilen elektrikli kaykay ile istediğiniz her yere gidebilirsiziniz. Kendi çantası içinde taşıyabilir ve heryere götürebilirsiniz.

Kategori

12 yaşındaki kaykay ustası

Ekstrem bir spor dalı ve bu amaç için kullanılan spor aleti olan kaykayı mükemmel şekilde kullanan 12 yaşındaki Isamu Yamamoto kaykayda yapamadığı şey olmadığını gösterdi.

Kategori

Uçan kaykay hız rekoru kırdı

Robert Zemeckis’in Geleceğe Dönüş filmindenki uçan kaykay gerçek oldu. Bu kaykay, 3 km irtifa, 150 km/s ile hız rekoru kırıldı.

Kategori
Hoverboard keyfi yaşatan kaykay

Hoverboard keyfi yaşatan kaykay

Geleneksel kaykaydan biraz daha büyük olan “Hoverboard” isimli ürün ortasındaki dev tekerlek, motor ve sensörler yardımıyla çalışıyor. Tek batarya ile 15 mil yol alabilen bireysel taşıt, Bluetooth bağlantısıyla müzik dinleme ve LED aksamıyla da kişiselleştirilebilir ışıklandırma sunuyor.

Kategori
Dünyanın en şanslı adamı

Dünyanın en şanslı adamı

19 yaşındaki kaykaycı Luis Mangujano tepe inişinde dengesini kaybetti ve karşıdan gelen aracın önüne düştü. Araç sürücüsünün zamanında yaptığı fren faciayı önledi.

Kategori

Bu kaykaya onlarca kişi biniyor!

Standart olarak sokakta kullanılan kaykaylar herkesin bildiği gibi tek kişilik olmasına karşın bu kaykaya onlarca kişi binebiliyor, ancak kontrol etmesi de bir hayli güç.

Kategori

Bacakları olmayan modelin inanılmaz hayatı

Tayland’da terkedildiği yetimhaneden bir Amerikalı çift tarafından evlat edinilen doğuştan bacakları olmayan Kanya Kesser hayatını iç çamaşırı ve bikini modelliği yaparak kazanıyor. Kanya Kesser tekerlekli sandalye yerine kaykay kullanıyor.

Kategori

Kaykayla 110 km hız yaptı!

ABD’de kaykay sporcusu yokuş aşağı bir yolda 110 km hız yapmayı başardı. Bu tehlikeli iniş kamera tarafından böyle kaydedildi.