kayak – Sözcü TV

kayak

Kategori

Denizin ortasındaki iguanayı boğulmaktan kurtardı

Mucize olay ABD’de gerçekleşti. Denizin ortasındaki iguanayı fark eden kano balıkçısı, çaresiz hayvanı kıyıya ulaştırdı. 4 deniz mili açıkta bulunan iguananın videosu sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Kuzey Kore’yi bir de böyle görün!

Yasaklarıyla bilinen ve politik düzlemde ‘kapalı kutu’ olarak adlandırılan Kuzey Kore’yi İngiliz sporcu Jamie Barrow ziyaret etti. Masikryong Kayak Merkezi’nde kayma fırsatına erişen Barrow, ayrıca özel izinle ziyaret ettiği ülkede başkent Pyongyang’ı da görüntülemeyi başardı.

Kategori

Heyecan verici görüntüsüyle Alpler’de kayak keyfi

Mer de Glace üzerindeki Sam Favret, Fransız Alplerinin muhteşem manzarası eşliğinde kayak konusundaki hünerlerini sergiliyor. Bu eğlenceli dakikalar sosyal medyada ise oldukça ilgi gördü.

Kategori

Kartepe’den renkli görüntüler

Kış turizminin önemli tatil merkezlerinden Kartepe’de pistler açılınca renkli görüntüler ortaya çıktı. Acemi kayakçılar düşe kalka kayak yaptı. Geçtiğimiz hafta kar yağışının başlaması ile birlikte, Kartepe’de kar kalınlığı 68 santime ulaştı. Kar kalınlığının yeterli seviyeye gelmesi ile pistler Cumartesi günü kayak severler için açıldı. Kartepe hafta sonunu ise kalabalık geçirdi. Yerli ve yabancı turistler, Kartepe’ye adeta akın etti. Pistler acemi kayakçılar ile dolup taştı. Düşe kalka kayak yapanlar izleyenleri güldürdü. Arap turistlerde hafta sonu tatili için Kartepe’yi tercih etti. Çok sayıda arap turist kar ve güneşin tadını aynı anda çıkardı. Arap turistler sık sık fotoğraf çekti.

Kategori
En genc su kayakcisi olmaya aday

En genç su kayakçısı olmaya aday

ABD’de dünyanın en genç su kayakçısı rekorunu kırmaya çalışan bir bebeğin su kayağı görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kategori

Arkasındaki ayıyı fark etmeyen kayakçı

Dağda kayak yaparken arkasına takılan ve onu kovalayan ayıyı fark etmeyen genç kadın az kalsın canından olacaktı. Kayak yaparken kendisini de telefonunun ön kamerasından kayda alan genç kadın daha sonrasında o görüntüleri internette paylaştı ve geçte olsa nasıl bir tehlike atlattığının farkına varmış oldu.

Kategori
Oğulları için evini kar pisti yaptı

Oğulları için evini kar pisti yaptı

Kar makinesi sayesinde evinin içini karla doldurup bir de sunni kar fırtınası yaratan Atwood, çocuklarıyla evin içinde kayak yaptı. İşte o muhteşem anlar..

Kategori
Drone ile Snowboard yapmak

Drone ile Snowboard yapmak

Baba – oğul Snowboard ile karda kaymayı eğlenceli haline getirdiler.Drone yardımıyla kayan minik kayakçının eğlenceli görüntüleri kameraya böyle yansıdı.

Kategori
14 aylık çocuğun snowboard keyfi

14 aylık çocuğun snowboard keyfi

Bu dünya tatlısı çocuk snowboard üzerinde tahmin edebileceğinizden çok daha başarılı duruyor. Kendi boyutlarında yapılan tahta üzerinde hepimizden çok daha iyi kayan Sloan geleceğin en iyi kayakçıları arasına girmeyi şimdiden gözüne kestirmiş.

Kategori
New York sokaklarında snowboard yapan çılgın

New York sokaklarında snowboard yapan çılgın

New York’u saran kar fırtınası sokakları adeta kayak pistine döndü. jiplerine zincir takan çılgın adam  nadir görülen bu kar fırtınasının tadını snowboard yaparak çıkardı.

Kategori

Sırtında pervane ile böyle kayak yaptı

Bursa’nın Nilüfer ilçesi’nde dev pervaneyi sırtına takan çılgın kayakçının izlenme rekorları kırıyor.  Beşevlerde oturan bir Instagram kullanıcısının paylaştığı görüntüler sosyal medyaya damgasını vurdu.

Kategori

İzleyenlerin yüz ifadesi değişiyor!

Birbirinden farklı yetenekleri sergileyen erkeklerin başlarına gelen kazalar izleyenlerin yüz ifadesini değiştiyor. İşte o tehlikeli kazalar.