Kaptan Amerika – Sözcü TV

Kaptan Amerika

Kategori

Kaptan Amerika’nın kalkanı gerçek oldu

Kaptan Amerika’nın meşhur kalkanını gerçek hayata uyarladı. Kalkanın geri çekilme olayını güçlü mıknatıslar kullanarak gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Burak Göral Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı’nı yorumluyor

Son zamanların merakla beklenen filmi ‘Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı’ filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Cuma günü Türk izleyicisiyle buluşacak olan filmi Sözcü Gazetesi Sinema Eleştirmeni Burak Göral vizyona girmeden izledi ve yorumladı. 

Kategori

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı fragmanı

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı; süper kahramanları, öykü evreninin en önemli konusunda karşı karşıya getiriyor. Yenilmezler’in dahil olduğu olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yapmaya başlarlar.

Kategori

Captain America: Civil War’dan özel tanıtım!

Amerika’da gerçekleşen Super Bowl ile birlikte beklediğimiz birçok filmin yeni fragmanları gün yüzüne çıktı. Bu filmlerin başında ise şüphesiz Captain America: Civil War geliyor. Kaptan Amerika ve Demir Adam’ı karşı karşıya getirecek olan filmin yeni fragmanı aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri heyecanlandırdı.

Kategori

Kaptan Amerika böyle yaratıldı!

Terminatör’den Avatar’a sinema tarihinin unutulmaz 100’lerce filmin görsel efektlerini üreten ‘Industrial Light & Magic’ firması ‘Kaptan Amerika: Kış Askeri’ filmindeki sihirli dokunuşlarını gösteren bir video yayınladı. 15 Oscar kazanan görsel efekt firması Kaptan Amerika’yı tam anlamıyla bilgisayar ortamında baştan yarattı.