kahve – Sözcü TV

kahve

Kategori

Müziğini kahve makinesiyle yaptı

Kahve makinesinden çıkan sesi bilgisayar ortamında elektronik müzikle işleyerek sosyal medyada ünlü olan kişinin görüntüsü hayret ettiriyor

Kategori

Minik kedi yavrularını bakın nerede besliyor

Dünyaca ünlü café zinciri Starbucks’ın yeni misafiri yakın zamanda doğum yapmış bir kedi. Kedi her gün açılışta yavrularını içeri alıyor ve oranın sıcak ortamında minik bebeklerini besliyor. Çalışanlar ve müşteriler ise bu durumdan fazlasıyla memnun.

Yakın zamanda birkaç gıda zincirinde hayvanların kabul görmemesi üzerine bu görüntüler yüreklere biraz da olsa su serpti.

Kategori

Bu kahveler bir başka!

Bu kahvelerde sevimli karakterler keyfinize keyif katıyor… 3D print yöntemiyle bambaşka bir boyut kazanan bu kahveler her seferinde yeni bir karakterle yüzünüzü güldürüyor…

Kategori

Kahve içebilebilmek için gölü yaktı!

Norveç’te donmuş gölün altında biriken yanıcı gazı fark eden adam, gölü piknik tüpü yerine kullandı. Gölün buz tutmuş yüzeyine bıçağıyla delikler açan adam sızan gazı kibritle yakarak elde ettiği doğal ocakta kahvesi için su kaynattı. İşte o görüntüler.

Kategori

Hayatında ilk kez kola içen kadının tepkisi…

Kafeinli içeceklere alerjisi bulunduğu için hayatı boyunca hiç kola, gazoz ya da buna benzer içinde kafein bulunan içecekler içmeyen genç kadın, hastalığını atlatınca kolayı ilk kez içiyor. Sonrasında ise oldukça duygulu anlar yaşıyor.