kafes dövüşü – Sözcü TV

kafes dövüşü

Kategori

Sarhoş adam sert kayaya çarptı!

ABD’de gece geç saatlerde meydana gelen olayda, alkol aldığı görülen yarı çıplak genç adam, nedeni bilinmeyen bir şekilde barın güvenlik görevlisiyle kavga etti. Güvenlik görevlisi ise amatörde yaptığı 5, profesyonel ligde ise yapmış olduğu tek maçta hiç yenilgisi olmayan MMA(kafes dövüşü) sporcusu John Hernholm’du. Hernholm’un kendisine saldıran alkollü adam karşısında kendisini koruması çok da zor olmadı…

Kategori

Çantasını çalan hırsıza ecel terleri döktürdü

Brezilya’da hırsızlık yapmak isteyen motosikletli iki kişi, profesyonel kafes dövüşçüsüyle karşılaşınca olanlar oldu. Monique Bostolar, Brezilya’da sokakta yürürken motosikletli iki kişi tarafından durduruldu. Bostolar’ın yolunu kesen hırsızlar, telefonunu isteyince olanlar oldu. Profesyonel kafes dövüşçüsü olan Monique Bostolar, hırsızı durdurdu. Bu olay olduktan 15 dakika sonra olay yerine gelen polis ekipleri hırsızı tutukladı. Bostolar hırsızlık olayı ile ilgili bir açıklama yaparak, ” Antremana giderken bizi motosikletle durdurdular. Telefonu hırsızlara vermemek için sıkı sıkı tuttum. Hırsızlar alamayacaklarını anlayınca kaçmak istediler. Ben de yanlarında silahları olmadığını fark edince olaya müdahale ettim ve motosikletin ön lastiğini kaldırarak motosikleti devirdim. Telefonumu çalan kişi elimden kaçtı, ama diğeri kurtulamadı.” dedi.
Kategori

Böyle acımasızlık yok!

Profesyonel kafes dövüşçüsü Ilima Macfarlane, amatör bir dövüşçü olan Katie Castro’ya acımadı. Maçın başlamasının ardından rakibinin üzerine giden Castro aldığı darbeler sonrası dizlerinin üzerine çökünce bitirici darbe gecikmedi.
Kategori

AKP’nin ‘Carek Di’ adlı Kürkçe seçim şarkısı

AKP, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi hazırladığı seçim şarkılarına ‘Carek Di’ yani ‘Bir daha’ anlamına gelen Kürtçe şarkıyı da ekledi. ‘Carek Di’ adlı Kürtçe şarkının sözleri Aydın Aydın ve Ferzende Kaya’ya, müzik ise Aydın Aydın’a ait.