kafes – Sözcü TV

kafes

Kategori
basliksiz-1-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi

Kafeste sergilenen kaplan seyircilere saldırdı

Çin’in Shanxi eyaletinde yer alan Linfen’de gerçekleşen olay sosyal medyanın gündemine geldi. Sirkte meydana gelen olayda kafeste sergilenmekte olan kaplan kafesten kaçarak seyircilere saldırdı. Olaya dair görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
k75k57k

Özgürlüğün tadını doyasıya çıkaran köpek

Bizleri dost olarak gören köpekleri bizlerin de dost olarak görmesi gerektiğine örnek olan bu videoda yıllarca kafesin içerisinde sevgiden ve özgürlükten yoksun bırakılan Liszka isimli bu köpeğin özgürlükle tanışmasına şahit oluyoruz. Uzun zaman sonra ilk defa koşabilmenin sevincini öylesine içten yaşıyor ki görenleri duygulandırıyor.

Kategori
2gokmen30cm

Ilgar: “Bizi tasfiye ettiler kumpasçılar terfi etti”

Emekli Tuğamiral Fatih Ilgar, montajlanmış ses kayıtlarını kurgulayan albayın generalliğe yükseltildiğini kendisinin ise Silahlı Kuvvetler’den atıldığını söyledi. Emekli Tuğamiral Mehmet Fatih Ilgar asrın iftirasına uğrayan yurtsever subaylardan biri. İskenderun Deniz Üs Komutanı’yken, 2011 yılında tutuklandı. Üç buçuk yıldan fazla cezaevinde tutuldu. Kafes, Poyrazköy, Amirallere Suikast, Balyoz… Neredeyse tüm kumpas davalarına maruz kaldı. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, cemaat medyasındaki haysiyet cellatlarının günlerce yayınladığı ses kaydı iftirasına uğradı. Destek beklediği dönemin Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ise Ilgar’ı TSK’dan tasfiye etti, sonra da FETÖ’cü savcıya şikayet etti. Ilgar, yaşananların tüm detaylarını ve çarpıcı saptamalarını ilk kez SÖZCÜ’ye anlattı.

Haber: Gökmen ULU / Kamera: Kerim UĞUR

Kategori
Panter gizlice yaklaştı ve...

Panter gizlice yaklaştı ve…

Meksika’da  bir hayvanat bahçesinde Panter kafesine giden Serio, köşede uyuyan pantere sırtını dönünce, Serio’yu fark eden panter gizlice adama yaklaştı. Tam Serio’ya saldırırken, sırtı dönük adam pantere yüzünü döndü ve ikili oynamaya başladı.

Kategori
14

Goril kafesine düşen çocuğun yeni görüntüsü ortaya çıktı

ABD’nin Cincinnati kentinde 4 yaşındaki bir erkek çocuğun kafesinin içine düşmesi nedeniyle öldürülen gorilin aslında çocuğu korumaya çalıştığı ortaya atıldı. Hafta sonu yaşanan olayla ilgili ortaya çıkan yeni bir videoda Harambe isimli gorilin aslında küçük çocuğu korumaya çalıştığı gözleniyor. Kafesin kenarında çocuğu korumak için önünde durduğu görülen Harambe’nin kısa bir süre için 4 yaşındaki çocuğun elinden tuttuğu da görülüyor.
Kategori
4 yaşındaki çocuk gorilin kafesine düştü

4 yaşındaki çocuk gorilin kafesine düştü

ABD’de bir hayvanat bahçesinde, ailesinin ve yetkililerin ihmali sonucu küçük bir çocuk 3.5 metre derinliğindeki goril kafesine düştü. Dakikalarca goril tarafından sürüklenen çocuğu kurtarmak için yetkililer dev hayvanı vurarak öldürdü.

Kategori
Intihar etmek isteyen genc, aslanlarin kafesine atladi!

İntihar etmek isteyen genç, aslanların kafesine atladı!

   Güney Amerika ülkesi Şili’nin başkenti Santiago’daki bir hayvanat bahçesi, kan donduran bir olaya sahne oldu.Hayvanat bahçesinde bulunan ziyaretçilerin şaşkın ve korku dolu bakışları arasında çırılçıplak soyunan genç adam, güvenlik bariyerlerini aşarak aslanların bulunduğu kafese atladı.O anlar amatör kameraya böyle yansıdı.
Kategori
dans

Sahnedeki dansçıların üzerine ışık kafesi böyle düştü

Hindistan’da sahne üzerinde ışıkları taşıyan demir blok devrilince onlarca dansçı ağır yaralandı. Dans performansını çeken seyirci olay anında kayıttaydı. İşte o anlar…

Kategori
sinefilm-rehberi-2-ekim

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (02.10.2015)

2 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Marslı, Kafes, Şah Mat, Vesvese: Cin Tuzağı ve Tuhaf Bir Sihir filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori
c12

Cesaret mi yoksa delilik mi?

Kafesin içindeki leoparın başını okşayan ve kaşıyan adamın bu deneyimi cesaret mi yoksa delilik mi? dedirtti. Adeta kendinden geçen leoparın ise keyfine diyecek yoktu…

Kategori
gorill

Goril İphone’u görünce…

Yurt dışında bir hayvanat bahçesinde ziyaretçi İphone’undan goril fotoğraflarını kafesteki gorile gösterince bu anlar yaşandı. Telefon ekranından bile olsa arkadaşlarını gören goril dakikalarca telefondan dikkatini ayırmadı.

Kategori
köpek balıgı

Köpek balığı ile burun buruna

Meksika’da kafesle köpek balıklarının yoğun olduğu bir bölgeye dalan dalgıç, içinde bulunduğu kafesten çıktı ve  kendine doğru yakalaşan dev köpek balığını yüzgecinden itti.

Kategori
as2341

İnsan, aslana karşı!

Kafes içinde aslanların arasında kalarak büyük bir cesaret gerektiren bu testi başarıyla tamamlayan belgesel ekibi, sosyal medyada en çok tıklananlar arasına girdi.

Kategori
FTHYJUGYFJ

Define ararken kuyuya böyle düştü

Aydın Germencik’de içinde define olduğuna inanılan su kuyusuna düşen ve enkaz altında kalan kişi, yaralı olarak kurtarıldı.