kadın – Sözcü TV

kadın

Kategori

Siz onları bir de makyajsız görün

Makyaj yaparak görünümümüzü değiştirmeyi, yüzümüzün parçalarını farklı gösterip vurgulamayı ya da gizlemeyi hepimiz iyi kötü beceriyoruz. Bu kadınlarsa öyle makyajlar yapıp değişiyorlar ki gözlerinize inanamayacak, hatta ”bu kadarına da pes” diyeceksiniz.

Piyanist kadın piyano ile harikalar yarattı

Sosyal medyada paylaşılan piyanist kadının görüntüleri izlenme rekorları kırdı. Genç kadın piyano çalışıyla insanı adeta büyüleyen bir performans ortaya koyuyor.

Kategori

Arabayla yanaşan kadını gasp etmeye çalıştılar

Sosyal medya platformu olan LiveLeak’te paylaşılan bir video sosyal medyanın gündemine geldi. Bir yıl önce gerçekleşen olayı korktuğundan dolayı YouTube’a yeni koyduğunu belirten kadın olaya dair ayrıntı paylaşmadı. Issız bir yolda kendilerine yaklaşan araca saldıran insanların görüldüğü video araç kamerasından kaydedildi.

Kategori

İlk kadın akrobasi pilotumuz Türk kızlarına bakın ne dedi?

Türkiye’nin ilk kadın akrobasi pilotu olan Semin Öztürk, 10 Kasım için hazırlanan ‘Atatürk’ü gördün mü?’ temalı reklam filmi ile tüm Türkiye’nin dikkatini çekti. Öztürk, kendisini örnek alan Türk kızlarına hitaben, “Asla vazgeçmeyin. Aşkla, azimle yola devam edin” dedi.

Haberi okumak için tıklayınız!

Kategori

Bilim insanları: ‘Mükemmel kadın yüzü kalp biçiminde’

Sputnik’in Aesthethic Surgery Journal dergisindeki haberden aktardığına göre, ABD, Florida’da yer alan Temple Üniversitesi’nden Allan Wulc liderliğindeki bilim insanları matematiksel güzelliğe dair yüz parametrelerini araştırdı. 55 ünlünün fotoğrafını analiz eden araştırmacılar; mükemmel yüz ifadeleri, yüzü uyumlu, dengeli ve çekici yapan ayrıntıları göz önünde bulundurarak kalp biçimdeki yüzün gençliğin idealini somutlaştırdığını ve yaşlanmayı önleyici ameliyatlardaki ‘kılavuz yüz’ olduğunu söyledi.

Kategori

Yaşlı kadına alınan ‘eşsiz’ hediye

Yaşlı kadına verilen hediye paketinden çıkan siyah kedinin görüntüleri yaşlı kadının gözlerinin dolmasına neden oldu. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Yol ortasında kavga eden koalalar

Kanada, Victoria’da yaşanan olayda yol ortasında iki koala kavga etti. Sosyal medyada kısa sürede viral hâle gelen videoda koalaları kavga ederken ayıran bir kadın da yer alıyor.

Kategori

Hayvanat bahçesinde çekilen eşsiz görüntü

Hayvanat bahçesinde bir goril ile hamile kadının yakınlaşmasını gösteren video sosyal medyada viral hâle geldi. Görüntülerde hamile olan kadının karnını okşamaya çalışan bir dişi goril yer alıyor.

Kategori

Aracının çekildiğini gören kadın bakın ne yaptı!

Rusya’da aracının yol kenarından çekildiğini gören bir kadın, çareyi soyunmak da buldu. Bir apartmandan çekilen görüntüler, şok etkisi yaratıyor

Böyle cesaret görülmedi!

Evinde siyah bir yılan bulan kadın, soğukkanlılığını koruyarak önce hayvanı bir çuvala koydu ve arından bahçeye giderek onu doğaya bıraktı

Kategori

Rusları silahla korkutamazsınız!

Ruslar hakkında birçok düşünce vardır. Komik, alkol düşkünü, kavgacı ve cesur. Bu görüntülerdeki hırsız, süpermarketi silahla soymaya giriyor. Ama aldığı tepkiyi hiç beklemiyordu.

Kategori

Köpek, haber bültenini bastı

Rusya’daki canlı yayın haber bültenini basan köpek bir anda sosyal medya sansasyonu oldu. Linarte isimli kadın konuşurken birden gelen havlama seslerinden korktu. Sonrasında ise siyah renkli Labrador cinsi köpek yanına gelip onunla oynadı…

Bu kadın çok yetenekli

Sokak müzisyenleri olmasa dışarı çıkmanın keyfi biraz daha azalabilir. Her yerde sanatlarını göstermek için ellerinden geleni yapan müzisyenlerden birisi de bu kadın. Bass gitardaki yeteneği ise ağızları açık bırakacak cinsten…

Kategori

İntihar etmek isteyen kadını işte böyle kurtardı

Camdan atlayarak intihar etmek isteyen bir kadın için itfaiye, polis olay yerine ulaştı. Fakat cesur bir itfaiyeci genç kadının hayatını kurtardı. Öyle bir kurtardı ki gözlerinize inanamayacaksınız…

Kadınlar için umut: Adalet Okulu

Hindistan’da çocuk yaşta seks işçisi olmaya zorlanan çocuklar için açılan Adalet Okulu tüm kadınlar için umut oldu…
Hindistan çocuk seks işçisi konusunda dünyanın en yüksek oranına sahip ülkelerinden. Zorla evlerinden kaçırılan kız çocuklar işkenceye de maruz kalıyorlar. Bütün bu yaşananların sonucunda verilen cezalar da yok denecek kadar az.
Ülkede yetersiz adalet sistemine bir çözüm bulmak ve mağdur kız çocuklarına destek olmak adına J. Walter Thompson Amsterdam reklam ajansı harekete geçmiş ve ‘Free a Girl’, yani ‘Özgür kız Hareketi’ ni başlatmıştır.
Adalet İçin Okul adını taşıyan bu proje zorla fuhuşa maruz kalan kız çocukları için büyük bir umut. Çünkü bu okul tecavüze, işkenceye uğrayan kız çocuklarına hukuk eğitimi veriyor. Bundan sonra kız çocukları hukuk eğitimi alıp mağdur olan diğer çocuklara büyük destek olabilecek.
Adalet için Okul projesi gibi büyük projelerin desteklenip yayılması, tüm dünyada yaşanan taciz, tecavüz, işkence ve buna benzer olayların azalması için çok önemli…

Kategori

Genç kadının eli klozete sıkıştı!

Genç kadının eli klozete sıkıştı ve onu kurtarmak için büyük bir ekip seferber oldu. Genç kadının elini klozetten kurtarabilmek için rezervuarı olduğu gibi yerinden söktüler. Genç kadınla birlikte rezervuarı dışarı çıkarıp uzun bir uğraştan sonra eli çıkarmayı başarabildiler.

Kategori

Dikkatsizliği pahalıya mal oldu

Rusya’nın Krasnodar şehrinde park halindeki bir arabanın kamerasına çok tuhaf görüntüler takıldı. Otobüsün durmasını beklemeden inmeye çalışan kadın, dengesini kaybederek yere düştü ve kafasını arabaya çarptı. Etraftaki insanlar hemen yardımına koşsa da, kadın yardımı geri çevirdi.

Kategori

Bu yaşta böyle enerjiyi kim istemez ki?

Yaşlandığımız zaman çoğumuzun hareketleri kısıtlanır. Bazıları mecburen kısıtlı hareket eder. Yaşlanınca böylesi enerjiyi kim istemez ki?

Kategori

Kendine araba çarpmış gibi yaptı

Taiwan’da kalabalık bir yolda seyir halinde olan bir arabanın önüne atlayan kadın, bir süre yaralanmış taklidi yaptı. Neden böyle bir şey yaptığı bilinmeyen kadın, bir süre yerde yattıktan sonra kalktı ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Kategori

Güzel olduğunuz kadar güçlüsünüz de…

Sahildeki güzel kızlar bir o kadar da güçlü olduklarını kanıtlıyor… Arkadaşını sırtına alan kız, hiç zorlanmadan squat yapıyor…

Kategori

Kadınlar güçlü erkekleri sever!

Erkeklerin fiziksel olarak kadınlardan daha güçlü olduğu doğrudur… Kadınlar güçlü erkekleri sever, erkekler de gücüyle gurur duyar… Ama bu videoda tam tersi olabilir…