Jimmy Fallon – Sözcü TV

Jimmy Fallon

Yolcular gerçeği öğrenince çığlık attı

Dünyaca ünlü şarkıcı Christina Aguilera ve Amerikalı ünlü talk show sunucusu Jimmy Fallon, New York’taki metro alt geçidinde kılık değiştirerek şarkı söyledi. İkili birlikte George Michael’ın “Freedom” ve Christina’ın “Fighter” şarkısını canlı olarak söyledi. Önce müzisyenlerin kimler olduğunu anlayamayan kalabalık ünlü isimleri aksesuarlarını çıkarınca tanıdı. Sonrasında ise eğlence çok büyük oldu!

Kategori

Metallica ilkokul enstrümanlarıyla metal yaptı! Sosyal medya yıkıldı!

Sekiz yıl aradan sonra yayınladığı ilk albümle karşımıza çıkan Metallica, Jimmy Fallon’ın şovuna katıldı. Fallon ve ekibi The Roots ile birlikte kamera karşısına geçen Metallica, Black albümden Enter Sandman’i ilkokul enstrümanlarıyla çaldı.

Bugün çıkacak olan iki CD’lik “Hardwired… To Self-Destruct” isimli albümle hayranlarına uzun bir aradan sonra tekrar “Merhaba” diyen Metallica, video ve single bombardımanıyla piyasaya girdi. Metallica’nın resmi sitesi üzerinden izlenebilecek video sayısı 14’e çıktı.

Jimmy Fallon Şov’un Facebook hesabında yayınlanan video bir günde 61 milyon izlendi.

Kategori

David Blaine’den şaşırtan gösteri

Midesini akvaryuma çevirip ağzından kurbağa çıkartan David Blaine’den Dave Chappelle, Stephen Curry ve Drake’e akıl durgunluğu yaşatan numara. Daha önce de Jimmy Fallon’ı aynı numara ile dumura uğratan sihirbaz ve sahne sanatçısı David Blaine’in yeni şovunu izliyoruz.

Kategori

Jimmy Fallon, ABD Kadın Jimnastik Takımı’na top toplattı

2016 Rio Olimpiyatlarına katılan Amerikan Kadın Jimnastik takımını ‘The Tonight Show’da ağırlayan Jimmy Fallon, eğlenceli programlarına devam ederken yeni oyununu da tanıttı. ‘Hungry Hungry Humans’ isimli oyununu kadın jimnastik takımı ile oynayan Fallon ve Donald Glover’ın o anları…

Kategori

Celine Dion’dan güldüren Sia ve Rihanna taklitleri

Celine Dion taklit yeteneği ile de göz doldurdu. Jimmy Fallon’un televizyon programına katılan Dion, Rihanna ve Sia’yı taklit edince stüdyodakiler gülme krizine girdi.

Kategori

Jon Snow ile polis memuru arasında geçen diyalog

Game of Thrones’ta Jon Snow karakteri ile yıldızlaşan Kit Harington’ın , yeni sezonu öncesi ölüp ölmediği çok tartışılmıştı. Kit Harington bir polis memuru ile yaşadığı ilginç diyaloğu Jimmy Fallon’a anlattı.

Kategori
Jimmy Fallon'dan "Star Wars" şarkısı

Jimmy Fallon’dan “Star Wars” şarkısı

Sosyal medyada çok konuşulacak harika bir işe imza atan Jimmy Fallon henüz vizyona girmeden tüm dünyada büyük ses getiren ve merakla beklenen Star Wars 7: Güç Uyanıyor için Star Wars Ekibi Jimmy Fallon ile birlikte film müziğini söyledi.İşte o harika video..

Kategori

LeBron James ile ‘Faceketball’

NBA’in şampiyon ve süperstar ismi LeBron James, Jimmy Fallon’ın programında Faceketball oynadı. O anlar izleyenleri oldukça eğlendirirken, video kısa sürede tüm dünyada konuşulur hale geldi.