İzmir – Sayfa 17 – Sözcü TV

İzmir

Kategori

‘Dikdatörlüğe doğru kırılmaya asla izin vermeyeceğiz’

Partisinin İzmir mitinginde halka hitab eden HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş 7 Haziran seçimlerinin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimi olduğunu vurguladı ve bu seçimde dikdatörlüğün değil halkların kazanacağını HDP tarafından kırılma yaşanacağını söyledi.

Kategori

İzmir’de sel suları aracı böyle sürükledi

İzmir’de gün içinde etkili olan şiddetli sağanak ve dolu yağışı nedeniyle bazı bölgelerde sel oluştu. Çiğli’de bir sokakta park edilmiş bir otomobil, sel suları nedeniyle sürüklendi. O anlar amatör bir kamera tarafından kaydedildi.

Kategori

İzmir’de çok şiddetli dolu

İZMİR’de saat 15.30 sıralarında şiddetli poyrazla başlayan sağanak kısa sürede doluya dönüştü. Yarım saat süreyle fındık büyüklüğünde yağan dolu çatıları beyazlattı.

Kategori

Boğaziçili Murat Bayrak’ın seyirci ile imtihanı

ATV ekranlarında yayınlanan ve Selçuk Yöntem’in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde araştırma görevlisi olan Murat Bayrak seyircilerin kurbanı oldu.Üçüncü sorudaki sesli soruda seyirci joker hakkını kullanan yarışmacı, ‘Seyirciye güveniyorum’ diyerek son kararını verdi. Yarışmacı seyirciler yüzünden elendi. Yöntem, ‘Sevgili seyirciler Murat Bayrak’ı yaktınız’ dedi. Yarışmacı, bin lira ödülle ayrıldı.