izdivaç – Sözcü TV

izdivaç

Kategori

Bayhan’ın haftalık ücreti dudak uçuklattı

İzdivaç programında gelin adayını arayan Bayhan’ın, bu işten kazandığı iddia edilen para dudak uçuklattı. Yapılan gizlilik anlaşması ile işini sağlama almaya çalışan yapım şirketinin, Bayhan’a haftalık 10 bin lira verdiği öne sürüldü. Bayhan Gürhan, 2003 yılında Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Armağan Çağlayan’ın jüriliğini yaptığı ‘Popstar’ yarışmasında farklı yorumu ve kendine özgü tarzıyla adını duyurmuştu.

Kategori

Gelin adayı canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında önceki gün gelin adaylarından Hanife, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Kategori

Caner, Rus talibini görünce doksan derece döndü!

Ekranların en çok izlenen izdivaç programlarından biri olan Esra Erol’da, damat adayı Caner kendisi için gelen Rus talibini görünce katı tutumu değişti…

Kategori

Stüdyo şefine aşık oldu, programdan ayrıldı!

İzdivaç programında stüdyo şefine aşık olan gelin adayı, duygularına karşılık bulamayınca programdan ayrılmaya karar verdi. Zuhal Topal’ın sunumuyla ekran gelen izdivaç programında stüdyo şefi Erkan’a aşık olan gelin adayı Zeynep, aşkına karşılık bulamayınca çareyi programa veda etmekte buldu. Aşık olduğu stüdyo şefi Erkan’la aynı ortamda duramayacağını belirten Zeynep, sunucu Zuhal Topal’ın ısrarına rağmen programdan ayrıldı.

Kategori

Gelin adayının kıyafeti olay yarattı!

Esra Erol’da programına katılan gelin adayı Ezgi’nin dekolte kıyafeti sanal alemde olay yarattı.
İşte o görüntüler…

Kategori
Siyahi talibinin görünüşünden korkup reddeden gelin adayı

İzdivaç’ta siyahi talibini reddeden gelin adayı

Aslen Senegal’li olan ve Ordu’da yaşayan Mustafa, Esra Erol’un İzdivaç programında İlhame’ye talip oldu. Senegal asıllı talibini İlhame, ”Türkle evlenmek istiyorum” diyerek reddetti. Stüdyo Mustafa’ya destek çıktı ve programa devam etmesini istediler… O anlar…

Kategori
Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Sosyal medya fotoğraf paylaşmaları üzerine aralarında aşk olduğu iddia edilen Şilan ve Cüneyt, dün akşam yayınlanan programa arkadaş olduklarını açıklamak için çıktı. Fakat konuşmaya Luvrita’nın dahil olmasıyla ortalık karıştı ve stüdyo birbirine girdi.

Kategori
Damat adayının o sözü stüdyoyu güldürdü

Damat adayının o sözü stüdyoyu güldürdü

Esra Erol’la programında damat adayı Yunus’un ‘ben ona yürüdüm’ sözü güldürdü. Damat adayı Yunus, Şimal hanımla aralarındaki sorunu çözüp yeniden demek istedi. Esra Erol, ‘Yunus denemek istiyor musun Şimalle?’ sorusu üzerine verdiği ‘yani sonuçta ben ona yürüdüm’ diyerek gülüşmelere neden oldu

Kategori

İzdivacın efsanesi Songül böyle geri döndü

Zuhal Topal’ın izdivaç programında söylediği şarkılarla gündeme gelen gelin adayı Songül, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Programda aradığını bulamamış olacak ki, Esra Erol’da programında bir damat adayına talip oldu. Zuhal Topal’ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol’da programından Demir’e talip oldu. Demir’i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songül, kalp atışlarını durduramadığım için Demir’e talip olarak geldim dedi.

Kategori

Songül geri döndü

Söylediği şarkılara kattığı ilginç yorumlarla evlilik programlarının fenomeni haline gelen Songül geri döndü. Ekranda bir süredir görülmeyen Songül, Esra Erol’un evlilik programına konuk oldu ve yine şarkı söyledi. Songül, Twitter’da kısa sürede Trend Topic listesine adını yazdırdı ve en çok konuşulanlar arasına girdi.

Kategori

‘Evlendiğim kadının…’

Atv’nin izdivaç programı Esra Erol’da kendisine eş arayan damat adayı ‘Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum’deyince herkesi şaşkına çevirdi.

 

 

 

Kategori

Nevruz’u şaşırtan talip

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında her yaptığı olay olan gelin adaylarından Nevruz, kendisi için gelen taliplerini bir bir geri gönderiyor. Geçtiğimiz günlerde kendisine hediye edilen Tarkan albümünü görünce ağlayan ve stüdyonun ortasında diz çökerek albümü öpüp başına koyan Nevruz, eleştiri oklarının hedefi olmuştu.Programın dün yayınlanan bölümünde de kendisi için gelen talibinin “Gözlerimin içine bakarak bana ‘hayır’ demeni istiyorum” şeklindeki önerisi karşısında şaşırıp kalan Nevruz, “Tanımadıklarımın gözlerine bakamam. Burda Türk filmi çevirmiyoruz” diyerek bu teklifi reddetti.

Kategori

Kısmetse Olur 124. bölüm fragmanı

16 Mart 2016 Çarşamba tarihli Kısmetse Olur izdivaç programında Ayça artık ilişkiyi sonraki seviyeye çıkarmak ve Batuhan’la olan ilişkisini resmiyete dökmek istiyor.

Kategori
"Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum"

“Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum”

Esra Erol’la izdivaç programında programa katılan damat ve gelin adayları arasında yer alan Fırat Bey ve Yağmur Hanım program yapımcılarından habersiz dışarda buluştukları tespit edilmiş bunu öğren Esra Erol canlı yayında bu olayın kahramanlarının artık yayında olmadığını açıkladı. Diğer adaylarada dışarıda görüşürseniz programdan gönderilirsiniz diyerek gözdağı verdi.

Kategori

İşte Songül’ün yeni düeti!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’ ın sunduğu izdivaç programında, söylediği “Prenses” şarkısı ile bir anda sosyal medyada gündeme oturan ve paylaşım rekorları kıran en popüler gelin adayı Songül, şimdi de düet yaptı.

Kategori
Damat adayının feryadı: Ben ne zaman evleneceğim ya!

Damat adayının feryadı: Ben ne zaman evleneceğim ya!

Star TV ekranlarında Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel ‘in bugünkü bölümünde damat adayı Mustafa talip olduğu gelin adayı ile arası bozulunca ‘ Ben ne zaman evleneceğim!’ diye bağırarak isyan etti.

Kategori

İzdivaç’ın fenomeni Songül, Beyaz’la düet yaparsa…

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına söylediği parçalarla damga vuran gelin adayı Songül, Beyaz Show için şovmen Beyazıt Öztürk ile birlikte kameraların karşısına geçti. Çok eğlenceli bir klibin altına imza atan Beyazıt Öztürk ve Songül düet yaptılar. Ortaya ise ilginç bir sonuç çıktı. İşte o eğlenceli anlar…

Kategori
Seda Sayan'dan Zuhal Topal'a gönderme

Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a gönderme

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programı için, son dönemde çıkan “sahte nikah memuru” haberlerinden sonra Seda Sayan, programında bu olaya bir gönderme yaptı.

Kategori

Gözde Bozkurt göz yaşlarını tutamadı

Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu İzdivaç programına katılan Gözde Bozkurt’un canlı yayında sinirleri bozuldu ve göz yaşlarını tutamadı.

Kategori
İzdivaç programında sahte nikah memuru skandalı

İzdivaç programında sahte nikah memuru skandalı

Zuhal Topal’da adlı izdivaç programına sahte nikah memuru damgasını vurdu. Zuhal Topal’ın ulaştırmasında görev alan şoför Halis Bozkurt, nikah memuru olarak yayına çıkartıldı. Nikah memuru olarak oturtulan Bozkurt’un aslında program da çalışan şoför olduğu tüm yayın boyunca belirtilmedi. Aday olan Adnan Bey, sözde nikah memuru ile beraber nikah masasında evleneceği kişiyi gözyaşlarıyla bekledi. Herkes gerçek nikah beklerken, her şey sadece bir kurgudan ibaretti. Program boyunca sözde nikah memurunun hep uzak açılardan görüntülenmesi nikahın sahteliğini akıllara getirdi. Sunucunun büyük bir ciddiyetle bu yalana ortak olması ve “burada gerçekten de nikahı bekledi, o kadar hazırlık yapıldı” demesi durumun vehametini artırdı.

Kategori

Beyaz’dan Sertab Erener’e düet sürprizi

Kanal D’nin vazgeçilmez talk show programı Beyaz Show’da bu hafta konuklardan birisi de Sertab Erener’di. Erener’in çok sevilen ve dinlenen Aşk adlı parçası geçtiğimiz günlerde izdivaç programında bir gelin adayı tarafından kötü şekilde yorumlanmış, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Beyazıt Öztürk ise Sertab Erener için hazırladığı klipte, Erener’i gelin adayı ile düet yaptırdı. İzleyenler kendilerini gülmekten alıkoyamadı.